Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Smartkey problemaatika
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mis saab, kui Smartkey saba annab?
Probleem selles, et kas on mingi nõks oma auto mererannas käima saada või ongi nii, et lohista treilaga esindusse? Ja kas esindus suudab koheselt aidata puldiga?

Point selles, et ühel hetkel kodust üsna kaugel vee ääres kivilt kivile astudes läbis mind külm jutt ja kobisin veepiirist kaugemale ära, kuna mu autol töötab ainult 1 võti ja kui sellega vette plärtsatama peaksin, peab vist arvestama bussisõiduga läbi lõõskavas päikeses sulavate teekatetega Eestimaa.

Või olen ma eksinud?!

Tänud!

Tauno
tellitakse saksast tehnilise passi ja isikutunnistuse alusel kui ma ei eksi. paar nädalat ja paar tonni.

Aga võti pole kellegi probleem... kui smartkeyga LUKK peaks saba andma, siis on ainult padrunid või väikelaen abiks : /

Seega - ÄRGE PANGE SMARTKEYGA AUTO VÕTMEKIMPU PALJU VÕTMEID VÕI RASKEID ESEMEID!
Kui töötab ainult 1 võti, telliks mina igaks juhuks teise tagavaraks juba ära.
"Lukupesa" maksab jah mingi 2 kümmpi. Kena kopikas.
pakun, et võti sai lihtsalt tühjaks.
Minul juhtus nii, et auto ei tunnistanud enam võtit ära. Algul arvas Silberauto, et smartkeyd mõlemad on ära minestanud ja vaja kohe uus tellida. Uus maksis (vist) 3,5k. Sellega ka ei hakanud tööle ja siis pidi veel süüteluku ja peale selle veel rooliluku välja vahetama. Maksma läks tagasihoidlikuma auto hinna kõik kokku. Siiani ei tea, milles täpselt viga oli. Ilma smartkeyta ei ole võimalik autot käivitada mitte mingil moel.
exelero Kirjutas:Ilma smartkeyta ei ole võimalik autot käivitada mitte mingil moel.
just täpselt nii ja kui võtmel on koodid otsas, siis aitab aint uus võti.
marek Kirjutas:
exelero Kirjutas:Ilma smartkeyta ei ole võimalik autot käivitada mitte mingil moel.
just täpselt nii ja kui võtmel on koodid otsas, siis aitab aint uus võti.

On selline oht olemas, et koodid saavad otsa ja tuleb uus võti tellida, palju neid koode on?
Kas võtme sees on patarei, kaua see kestab?
Koodide kohta öeldi Stuttgartist nii, et nemad pole iial sellist asja kuulnud, kuid patareile peab küll au andma. 5 aastat päris kindlasti.
uvitav kas saksamaal taksistid siis ei suretagi mootorit üldse välja?
krüptitud võtmed tõesti saavad otsa... miskine ca 300-400k km saab üks võti otsa. kuskil olid mul täpsemad andmed ka minu korda käivitada sai.. päris palju igatähes. minu takso-punnsilmal oli ka üks võti tühi.