Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Välistemperatuuri ekraani kaabli eripära?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Arendan oma 124 kupeele välistemperatuuri andurit külge. Seda lisavarustust minu autol pole peal olnudki. Ma saan aru, et see koosneb kolmest osast:
1. Andur koos kaabliga, mis läheb kaitsmeplokki (joonisel 11)
2. Kaabel, mis läheb kaitsme plokist ekraani (joonisel 22)
3. Ekraan (joonisel 5)
[Pilt: 99533-juhe_temp.jpg]
Mul on olemas punktid 1 ja 3.
Ekraan:
[Pilt: 87446-V2listemperatuuri_anduri_display.jpg]
Puudu on veel kaabel, mis ühendab kaitsme plokki ja ekraani. Selgus, et see kaabel on päris kallis.

1. Mis selle kaabli nii kalliks teeb ehk mida peaks silmas pidama, kui seda kaablit ise teha või asendada?
2. Kui kellelgi on seda kaablit pakkuda, siis palun tehke seda. (asun Tallinna/Saue)

Aitäh
minu isendil on see varustus peal kuid ei funka, nüüd siis tean kust seda otsida tänu joonisele
tnx mate
Kui kallis siis ka see kaabel on kah? Aga kui tead kuhu miski juhe minema peab, siis ei näe mina küll probleemi selle kaabli ise tegemisega... Või siis otsid mõne lammutatava masina pealt

Rääkisin just tuttavaga, kellel andis otsad w124 300D(100 kw) + juhe, mis läheb küünalde releesse ja veel kuhugile. Ta ütles, et põhimõtteliselt 1,5m juhet ja paar klemmiotsa maksid esinduses pea 8000 krooni(originaalosa)... Omavalmistatuna kulus koos paigaldusega alla 500(täpselt ei mäleta)
Kaabel maksis umbes 1100 krooni. Elektrik tegigi kaabli ise ja kõik töötab.
[Pilt: 62925-c124_kroom_kellad_pimedas.jpg]