Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w202 tagasillas undamine
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tegemist siis 94a c 180 mudeliga,probleem siis järgime,et kui autoga sõita tagasillas paremal pool on undamine aga kui käik välja võtta hoopealt kaob undamine ära.kas võib olla probleem tiffris või pidi seal ka mingi laager olema,mis pidi vist ka tüüpviga olema.
Kui käigu väljavõtmisel hääl muutub, siis pead hakkama viga otsima juba käigukasti juurest, kuna differ liigub ikka ju edasi
aga undamine on paremalpool tagaratta juures.
(22-10-2010, 01:30 PM)hr imre Kirjutas: [ -> ]Kui käigu väljavõtmisel hääl muutub, siis pead hakkama viga otsima juba käigukasti juurest, kuna differ liigub ikka ju edasi

Mul lõpetab undamise kui gaas lahti lasta, aga tean et asi difris...
kui ta just paremalt poolt tuleb äkki siis ikka rattalaager läbi
auto üles ja katsu loksu ratast väänates
läbi olev rattalaager kipub undama alates umbes 50km/h kiirusest
(22-10-2010, 04:15 PM)reingsm Kirjutas: [ -> ]kui ta just paremalt poolt tuleb äkki siis ikka rattalaager läbi
auto üles ja katsu loksu ratast väänates
läbi olev rattalaager kipub undama alates umbes 50km/h kiirusest

Rattalaagri puhul peaks koguaeg undama, aga mure pidi olema vaid siis, kui pidev vedu taga
Kui koormust suurendada või teistpidi vähendada ja undab, siis on differ, laager undab kogu aeg.
Tuleb ka kuulata, missugust häält teeb, siis saab eristada käigukasti difrist.

Ma olen enam kui kindel, et viga on difris, täpsemini hambumuslõtkus.
hääl on just selline nagu käiks rehv vastu raami või midagi sellist,aga tahaks just odavat lahedust leida asjale,mitte tormata töökotta kus kirves selga lüüakse.Crybaby
Vea väljaselgitamine ei tohiks kallis olla ju. Ega kohe ei pea laskma seda remontida. nii muuseas..
Huvitav kaua see differ vastu võib pidada nii, kui undab?
Minul undas ka differ ja KORRALIKULT. Lasin õli välja, pesin uue õliga puhtaks. Lasin uue ja sogase metallipuru täis õli välja ja panin veelkord uue. Lisasin ühte Mb originaaltootekoodiga IMEAINET (10 000 EEKi liiter - kuid seda läks ainult mõniküümend grammi) Smile ja üllatus üllatus asi on vait. Palju pole sõitnud, võibolla mõni tuhat km, kuid endiselt häält ei tee.

Mina soovitab diffrisse väga sõbralikult suhtuda, sest asjad maksavad ikka palju.
R129, Mis aine täpsemalt on? Saab seda meie maal silberist ka osta?
See IMEAINE valamine on kõik ajutine värk.Undamisega võid sõita veel tükk aega.Hea soovitus oleks sul hakata uut diffrit otsima hakata.Rattalaager undaks koguaeg.Oleneb kiirusest muidugi.