Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w124 91a 2,5 diisel milline differ sobib?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Tere.
Mure siis selline, et oleks vaja autol differ välja vahetada. Nagu ma aru saan siis peaks igal moototri suurusel olema erineva ülekandega differ. Passi järgi on auto 2,5 diisel aga talle peale pandud 3,0diisel mootor. Ka ei pääse ma hetkel auto juurde, et vaadata milline differ tal praegust all on.
1. Kas ma peaksin otsima 2,5 või 3,0 diffrit?
2. Kas kasutatud või uus osta?
3. Mis hinnaklassi see jääb?
Ülekandearv ei sõltu ainult mootorist, kuid suuresti küll. Lisaks ABSi ja ASD olemasolu.

Kui ilusti palud, siis võivad siinse foorumi arvutigurud Sulle VINi alusel öelda, mis seal on olnud. Mis seal praegu on, ei oska keegi ennustada, kui juba mootor on vahetet.
Nu eks ma siis palu ilusti ! Palun. Vin kood - WDB1241301B498740. ABS on tal küll. ASD ei oska kommenteerida. Sai teine alles soetatud.
Tundub, et vist ei tule abi ! ! !
Tehasest veerevad sellised masinad järgmiste ülekannetega: 1:2,88 või 1:2,87
(19-10-2010, 04:08 PM)R129 Kirjutas: [ -> ]Tehasest veerevad sellised masinad järgmiste ülekannetega: 1:2,88 või 1:2,87

See on automaatkastiga R6 3-ne sedaandisla, manuaaliga on vist 3,46 ning universaalil 3,67 vms. Universaal automaadil on 3,07 minu mäletamist mööda.
Minu autol S124 2,5D ülekanne 3.91 (manuaalkast)
EPC andis VIN koodi järgi sellise tulemuse.
Tänud asjalike vastuste eest. Mis juhtub kui alla saab vähe teise ülekandega differ?
(20-10-2010, 10:03 AM)Tom666 Kirjutas: [ -> ]Tänud asjalike vastuste eest. Mis juhtub kui alla saab vähe teise ülekandega differ?

Räägi parem lähemalt mis versioon sul on eelnimetatudest?

Sedaan/universaal - manuaal/automaat?
Tegemist sedaaniga, automaat. Passi järgi moto 2,5diisel aga peale pandud 3,0 diisel. Sai kolm nädalat tagasi ostetud, müüa kiitis taevani kõik nagu muinasjuttusBadgrin.
(20-10-2010, 10:37 AM)Tom666 Kirjutas: [ -> ]Tegemist sedaaniga, automaat. Passi järgi moto 2,5diisel aga peale pandud 3,0 diisel. Sai kolm nädalat tagasi ostetud, müüa kiitis taevani kõik nagu muinasjuttusBadgrin.

No siis kas 2,87(2,88) või 3,07

Automaadile suuremat numbrit alla keerata ei soovita, nimelt linnas on kõik hea ent maanteel saad rohkelt lisalärmi ning küttekulu.
mul on sedaan w124 2,5d 83kw automaat ja differ peal 2,88 .max kiirus on 170km/h
ja keskmine kulu oli 7liitrit
kas see on normaalne ?
(20-10-2010, 03:57 PM)arturmalcik Kirjutas: [ -> ]mul on sedaan w124 2,5d 83kw automaat ja differ peal 2,88 .max kiirus on 170km/h

Eeldatavasti saab jõud otsa, mitte ei jää ülekanne lühikeseks Eusa_snooty
Oskab keegi öelda, et milline ülekanne on w124 2.0d automaadil, kas sama? (2.88)
Kuna sellise mootoriga automaate on vähe, siis tuleb tõenäoliselt 2.0d manuaali differ panna.
Mis manuaali ja automaadi erinevus on?
VIN-i ei oska praegu peast öelda, kuid homme kirjutan.
Nii: WDB1241201A925116
Ei viitsi hakata uut teemat tegema. Küsimus siis samasse kanti sooviks tead mis ülekandega diffrid on w124 90a 3.0 130 kw sedaan manuaal kastiga? VIN koodi ei tea aga käigukast sai soetatud sellise auto alt ja oleks vaja nüüd tead millise diffriga ta koos töötama peaks? ABS oli ka tol autol aga ASD olemas olu ei tea.
Ermo.
(08-03-2012, 08:45 PM)ErmQ Kirjutas: [ -> ]Ei viitsi hakata uut teemat tegema. Küsimus siis samasse kanti sooviks tead mis ülekandega diffrid on w124 90a 3.0 130 kw sedaan manuaal kastiga? VIN koodi ei tea aga käigukast sai soetatud sellise auto alt ja oleks vaja nüüd tead millise diffriga ta koos töötama peaks? ABS oli ka tol autol aga ASD olemas olu ei tea.
Ermo.

GOOGLE "W124 gear ratio" http://et.mercedes-benz-clubs.com/mediaw...ie:W124/en
Vali sobiv mudel, kliki Transmission and Performance ja olemas!
(08-03-2012, 08:48 PM)hannes_s Kirjutas: [ -> ]
(08-03-2012, 08:45 PM)ErmQ Kirjutas: [ -> ]Ei viitsi hakata uut teemat tegema. Küsimus siis samasse kanti sooviks tead mis ülekandega diffrid on w124 90a 3.0 130 kw sedaan manuaal kastiga? VIN koodi ei tea aga käigukast sai soetatud sellise auto alt ja oleks vaja nüüd tead millise diffriga ta koos töötama peaks? ABS oli ka tol autol aga ASD olemas olu ei tea.
Ermo.

GOOGLE "W124 gear ratio" http://et.mercedes-benz-clubs.com/mediaw...ie:W124/en
Vali sobiv mudel, kliki Transmission and Performance ja olemas!

Proovisin mitmeid variante google kaudu, kuid midagi konkreetset ise küll ei leidnud. Igatahes, suured tänud.
Kui kellelgi peaks olema pakkuda 3.42 ülekandega diferentsiaali, siis võib juglelt teada anda. Olgu siis öeldud, et sellise kiirusega diferentsiaal on 2.0D 4k automaadil ja 2.0D 4k manuaalil.
Suured tänud ka minu poolt hannes_s-ele.
Lehti: 1 2