Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w201 190e rehvid
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
vabandan kui teema juba olemas kusagil, otsisin aga ei leidnud. Igatahes mure selline, et tahan oma 190le osta veel ühe komplekti velgi. probleem selles,et kui laiad veljed sinna mahuvad ja mis ET neil peaks siis olema. kui mul praegu on all 15" laiust ma eeldan, et 7" äkki (võin eksida) ja ET vist 35. Kas 17 tolli kõrged ja 7 tolli laiad mahuvd alla ja mis nende ET peaks olema ja kas rehvid nt 205 laaiad mahuvad peale?
http://www.2phast.com/190E/ Siit peaks saama vastuse paljudele küsimustele ja häid ideesid.
Minul oli madaldus vedrudega 16 tollised veljed, 7,5 tolli laiad. Seal peal olid kenasti 205/50/R16 rehvid ja ei käinud kuskile vastu. Standard amortidega. ET oli 37
Seega 17 tolli veljed 7,5 laiad, 205/45/R17 ning velgede ET 35-37 kanti, siis ma eeldan, et istuvad. Kutsikale ei maksagi suuremaid ega laiemaid velgi alla ajada.
tänud, mul mure oligi just see pärast et endal ka auto suhteliselt madal, eelmine sügis sai isegi vedrudele kummid vahele lükatud, kuna uued talverehvid (185/65R15) koopasse kiskusid.
järelikult on sul midagi läbi? terved amordid, vedrud originaalid hoiavad autot piisavalt kõrgel. 195/65R15 paremale max. välja keerates läks kergelt logarisse lohku sõites, mul auto suht pehme pehme kah.
Teine kutsikas oli kui lowrider, vedrud olid läbi ja nii tagant kui eest olid katki, sõites oli jäik.
tehtud. ostsin siis 16tollised valud ja peale siis 205/55R16 rehvid. kokku maksid palju ei taha sellest raakidagi. tahtsin 17tolliseid amg stiilis velgi kui muuja hakkas ajama et need ei lahe kuidagi alla,. minu loogika kull vaitis vastupidist aga nojah. olgu siis nii.