Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: cabrio riidekatus 350 sl
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kes oskab või teab , mismoodi ja kuidas saaks uue riide katuse.
Ma ostsin oma autole ebayst
Ostad uue katuse (müüjaid on päris palju cabrio.de või eurotop.de jne jne) ja siis tuled sellega minu juurde.
Paneme peale ka.
Võta cabrio.de seal on praktiliselt originaal tooted. Ma olen siin pikalt kirjutanud http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?t...ght=cabrio
Paigalduse kohta oskan ainult 129 kere juures mainida, et tegemist on VÄGA põhjaliku tööga.
Kusjuures vahe on, kas saksa katus või ntx. USA (seal pakutakse neid ka palju) oma.

Usas tehtud katust venitasime terve päeva ja ikka jäid mõned kerged voldid sisse. Lihtsalt õmmeldud on juba valesti. Vinüül ka...
Nii, et mida kallim asi, seda kenam jääb tulemus... nagu alati.

P.S. Päris originaal maksab 17000.-
Esinduses küsivad koos raamiga 110 tonniIcon_confused
ASi ju lihtne: 414+42+30+21+55+liim ja paigaldus asi korras. See cabrio firma toodab ka MBle originaali, kui ma õigesti mäletan, siis näiteks 124 kerele jne.
Uuriks siis , kes pakuks ja mis hinnaga uut riidekatust, vana suht mäda. Icon_neutral,et kes saaks selle töö ette võtta.
indre@carpenter.ee
53611551
(27-05-2011, 11:55 PM)indre Kirjutas: [ -> ]Uuriks siis , kes pakuks ja mis hinnaga uut riidekatust

Mis sul viga on?
Kui sa ei taha ise osta, siis pakun sulle sellist 1000 euriga. Lisaks paigaldus + vajaminevad tihendid.
Kokkuvõtteks on tunduvalt soodsam kui esinduses.