Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: E200 W124 probleem käivitamisel
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tervist, selline propleem et mul on MB E200 2.0l, 87kw kui auto tööle panen külmalt siis mõni sekund oodata siis auto hakkab turtsuma nagu sureks kohe välja ja see kestab umbes 5s siis töötab normaalselt edasi, sooja mootoriga teeb sama asja.
(11-09-2010, 11:19 AM)Hullm Kirjutas: [ -> ]Tervist, selline propleem et mul on MB E200 2.0l, 87kw kui auto tööle panen külmalt siis mõni sekund oodata siis auto hakkab turtsuma nagu sureks kohe välja ja see kestab umbes 5s siis töötab normaalselt edasi, sooja mootoriga teeb sama asja.

Palun loe oma tekst uuesti läbi ja pane uuesti kirja. Seda teksti vaadates ma ei imesta, et moded on kurjad.

PS. Juhul kui Sinu emakeel ei ole eesti keel, siis vabandan.
Sorry aga jh ma vene rahvusest. üritan eesti keeles korralikult kirjutada. aga ma vajan ikkagi propleemile lahendust
(11-09-2010, 01:20 PM)Hullm Kirjutas: [ -> ]Sorry aga jh ma vene rahvusest. üritan eesti keeles korralikult kirjutada. aga ma vajan ikkagi propleemile lahendust

Siis vabandan. Kas otsingust ei leia lahendust mingitki.
On küll aga see ei vata ikka minu küsimusele ja ei ole täpselt sama viga nagu mul on. Icon_sad