Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Signaal lakkas töötamast
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Järjekordne probleem- ühel hetkel avastasin, et signaal ei tööta. Kontrollisin- pasunad korras, ja pasunateni voolu ei jõua. Kus võiks 97 aasta e290'l signaalirelee paikneda? Kus sel masinal üleüldse releed on? Võib seal olla muid tüüpvigu?
Tänud!
Kui minul igasugused blokid sassi läksid siis ka signaal ei töötand, tegu 2000a w203ga. Ma ei tea kas signaal toimetab läbi sammide või can'i või muud säärast?
Ma ei usu, et sel masinal signaal läbi elektroonika käib, igaks juhuks muidugi proovisin ka akujuhtme eemaldamist.

A teab keegi kas sellistel autodel signaalil relee on? Ja kus see võiks olla? Kus tollel üldse releed paiknevad? Kapotialuse, juhi ja kõrvalistuja jalgade piirkonna ja tagaistme aluse tuhlasin läbi ja ei leidnud.Icon_cry
Pagassis võib ka olla - jällegi üsna pealiskaudne soovitus,nõuanne... aga keegi ei vaevu siia midagi kirjutama siis, ehk on abiks. W203'l on mingisugused kaitsmed ja muud jupstükid ka rooli vastas klemmidega kaitsme all.. (kapoti all siis..)
Ise küsin-ise vastan rubriik.Nod
Signaali relee on kõrvalistuja pool kapoti all elektriseadmete karbis (kaan kinnitub nelja kruviga) esimeses (relee)plokis keskmine.
Muidugi võib erineva varustusega masinatel see kompott seal erineda.
(08-09-2010, 11:24 AM)ferdinand Kirjutas: [ -> ]Ise küsin-ise vastan rubriik.Nod
Signaali relee on kõrvalistuja pool kapoti all elektriseadmete karbis (kaan kinnitub nelja kruviga) esimeses (relee)plokis keskmine.
Muidugi võib erineva varustusega masinatel see kompott seal erineda.

mul E300 turbodiesel.99a.210 mudel.sellel seal samas ainult üks relee,ülejäänud kaitsmed ja aju.Kas on kellegil sellise mudeliga signaali jama olnud,kaitsmed muidu terved,sama jama signaal ei toimi.voolu ei tule peale.