Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: MB klubide kokkusaamine Leedus 28-29.08
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Terekest!
Leedus toimus nn Žygis per Lietuvą 2010/ 27-29.08 2010.
See uritus oli mo~eldud nagu Balti maade MB klubide kokkusaamine. Kas meid keegi kutsus?
Olen leidnund teade sellest u"ritusest oldmerin.net'ist ja otsustasin osaleda. Sp oli seal u"ks ainukene MB Eesti Kluubi esindaja, aga oli Tongue Olen isegi saanud paar kingitusi nagu Eesti delegatsiooni u"lem Big Grin
Siin on artikkel, to~lgida ei viitsi, kui on ku"simusi, esitage - vastan.

http://mb.clubmb.ee/showthread.php?tid=7070
(31-08-2010, 07:46 PM)ZeroVF Kirjutas: [ -> ]Terekest!
Leedus toimus nn Žygis per Lietuvą 2010/ 27-29.08 2010.
See uritus oli mo~eldud nagu Balti maade MB klubide kokkusaamine. Kas meid keegi kutsus?
Olen leidnund teade sellest u"ritusest oldmerin.net'ist ja otsustasin osaleda. Sp oli seal u"ks ainukene MB Eesti Kluubi esindaja, aga oli Tongue Olen isegi saanud paar kingitusi nagu Eesti delegatsiooni u"lem Big Grin
Siin on artikkel, to~lgida ei viitsi, kui on ku"simusi, esitage - vastan.

http://mb.clubmb.ee/showthread.php?tid=7070

Meid ei kutsutud ja ei teadnud sellest ka midagi. Küll aga mainin ära et vähemalt kasutaja nime järgi ma ei tea et sa oleksid ka Eesti Klubi liige, seega sa ei saa ka olla eesti k lubi delegatsioonist.

Isegi kui liige oleks tahtnud seal osaleda, siis Eesti klubit esindades oleks pidanud klubi juhatusega selle kooskõlastama.
Tsitaat:Küll aga mainin ära et vähemalt kasutaja nime järgi ma ei tea et sa oleksid ka Eesti Klubi liige, seega sa ei saa ka olla eesti k lubi delegatsioonist.
Oli mingi jama kasutajanimetega ja kluubi liitumisega, oli midagi viltu juba aasta tagasi. Aga oli siiski ko~ik parandatud juba aasta tagasi.
Tsitaat:Isegi kui liige oleks tahtnud seal osaleda, siis Eesti klubit esindades oleks pidanud klubi juhatusega selle kooskõlastama.
On ku"ll, aga see ei olnud ametlik esindamine.
Tsitaat:Meid ei kutsutud ja ei teadnud sellest ka midagi.
See ku"simus mind erutab rohkem.