Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W124 T. Aidake tuvastada millega on tegu.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
MIS NEED ON? Kuhu käivad?

auto on 94a w124 universaal

Oskab veel keegi öelda kuidas universaalil tagumised seljatoed alla käivad. Käib kuhugile möni nupp vms. mis mul külge monteerimata on?

Panen kokku autot mida ise pole laiali võtnud, seega ei tea ka kuhu need vidinad mis pildil, käivad. Big Grin

pilt.

[Pilt: IMG_3661.JPG]
mingi tungraua vänt ei ole?
(30-08-2010, 09:03 PM)voodoo Kirjutas: [ -> ]mingi tungraua vänt ei ole?

Vänt ei ole kindlasti.
See vända moodi asi kuidagi tuttav küll ette ei tule, väiksemad plast rõngad kannavad MB logo?
(30-08-2010, 09:57 PM)Laur Kirjutas: [ -> ]See vända moodi asi kuidagi tuttav küll ette ei tule, väiksemad plast rõngad kannavad MB logo?

Logo pole.
Ilmselt siis kusagilt mujalt tükid.
Muidu tore viktoriini teema, meenus kohe enda kunagine sarnane:
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=7526
(30-08-2010, 08:52 PM)puki Kirjutas: [ -> ]MIS NEED ON? Kuhu käivad?

auto on 94a w124 universaal

Oskab veel keegi öelda kuidas universaalil tagumised seljatoed alla käivad. Käib kuhugile möni nupp vms. mis mul külge monteerimata on?

Panen kokku autot mida ise pole laiali võtnud, seega ei tea ka kuhu need vidinad mis pildil, käivad. Big Grin

pilt.

[Pilt: IMG_3661.JPG]
Peaks olema tungi vänt,see peaks olema tungiga ühes tükis.
(30-08-2010, 10:07 PM)Laur Kirjutas: [ -> ]Ilmselt siis kusagilt mujalt tükid.
Muidu tore viktoriini teema, meenus kohe enda kunagine sarnane:
http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=7526

Need on kindlasti Mercedes-Benz osad.
Aga jah, koodi pole.
(30-08-2010, 10:11 PM)tom19504 Kirjutas: [ -> ][quote='puki' pid='135112' dateline='1283190733']
MIS NEED ON? Kuhu käivad?

auto on 94a w124 universaal

Oskab veel keegi öelda kuidas universaalil tagumised seljatoed alla käivad. Käib kuhugile möni nupp vms. mis mul külge monteerimata on?

Panen kokku autot mida ise pole laiali võtnud, seega ei tea ka kuhu need vidinad mis pildil, käivad. Big Grin

pilt.

PILT

Peaks olema tungi vänt,see peaks olema tungiga ühes tükis.

Tungi vänt peaks olema vähe võimsam.

Igastahes see traat ja need kaks plastik lullat olid selle vända külge teibitud et ära ei kaoks. Ja neid väntasid oli mitu karpides.
[Pilt: IMG_3663.JPG]
hoopis nii väike julla...
Need peax olema ju tagumiste istmete seljatugede lukustamisex vajalikud jupid. Ux läheb kinnises asendis selle varda otsas oleva musta plastiku vastu ja surub varrast, mis lukustab istme ära. Kui uxe lahti teed ei ole enam vardale pinget ja saad istme seljatoe maha keerata. Ühesõnaga see varras peab sul käima tagaistme seljatoe lukusti külge nii, et varda otsas olev must plastik julla jääb uxe vastu kui ux kinni. Ja varras käis vist nendest mustadest plastrõngastest läbi, mis fikseerivad ta asendi, et ei loxux nii palju. Ja see pisem traat käis ka kuidagi sinna lukusti külge, aga ei mäleta täpselt kuidas, see töötas vist omamoodi vedruna äkki.

Ma teex muidu enda autol sellest lukustist ja vardast pilti, aga pole hetkel millegagi pildistada, äkki keegi teine, kel S124 viitsib teha, Võsa näitex.
MA TÄNAN!!!
Pilti pole vaja, küll ma ta sinna külge aretan. Sain nüüd pihta küll, kuidas asi käib.Thumbsup

Eusa_dance Thumbsup

Veelkord tänud Werewolf.
Eusa_dance


Eusa_dance
Võib ää kustutada teema.
OT: Ei saa aru, miks nii paljud tahavad pärast abisaamist teemat ära kustutada? Kellelegi teisele võib ka ju seda teemat vaja minna.
Tehnilisi teemasid ei kustutata ega lukustata....
(02-09-2010, 11:42 AM)reingsm Kirjutas: [ -> ]Tehnilisi teemasid ei kustutata ega lukustata....

Selge Icon_razz