Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w201 juppide vahetus(mootori ruumis)
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tervist kaasmaalasedIcon_smile

Plaan siis enda suksul ka mõned jupid mootori ruumis ära vahetada aga ei tea kus kohas mingi asi vb asub
autos siis w201 2.0 77kw strombergi karpaga-vist

mõned küsimused ka siis!Eusa_whistle
1. Vahetasin autol õli ära aga õli rõhu näidik näitab vahepeal alla number kolme ja kui tuurid kõrgemal siis on kolm ilusti ära.!?
2. Vahepeal sõites jäävad pöörded kõrgele, et millest see tingitud et mida vaadata kontrollida või ära vahetada? Üks pakkus et võib olla temp. andurist aga kus see asubSmile
3.Siis Seal karpa juures kuhu tuleb õli valadaseal alt kust saab Co'd muuta sealt tilgub õli et mis tihend sinna käib vms!? ja selle külge läheb veel mingi juhe ka mis see teeb?
Ja vb oskab keegi veel selle mootori head ja vead ära rääkida millele võiks tähelepanu pöörata. Mõned räägivad et sellise karpaga mootor väga hea vastupidav jne. Et jhm sooviks teada headest külgedest ja halbadest.
4. Ja kuidas termostaati vahetatakse kas peab kus asub jne?
5. ja siis viimaseks tahaks teada kas on raske keti pingutit vahetada ja kuida seda tehakse ja milline see välja näeb?
Aa siis selline asi ka et kiirendus pole ka kuidagi kõige parem.

võimalusel lisan ka mootorist pildi kui vaja!
Loodan et saate aru mida nagu ma teada tahaks!Eusa_dance
Loodan et saate aidata!

Aitäh
Head päeva jätku!
Eusa_dance
Ei oska keegi aidata?
Palun aidake selle kohapealt!!!Eusa_dance
1. töösooja mootoriga on 1,2-2 ok tühikäigul.
2. temp. andur ees termostaadi juures, täpsemaks infoks mine diagnosti.
3. tihendi tellimiseks vajaliku koodi leiad mb kataloogist, kui leikb siis vaheta ära.
4. kui sa termostaati ei leia siis otsi endale appi mõni pädevam "autoõli".
5. sama "autoõli" vahetab ka sinu keti pinguti, erilist kiirendust pole sellest niikuiu nii loota.

Ma loodan, et minu vastustest on sulle abi.
aga kust kohast ma saaksin selle mb kataloogi?

ja ma arvan et on siin foorumis kindlasti mõni veel kes oskab seletada vb paremini!?

aga aitäh siiski!
Tsitaat:2. Vahepeal sõites jäävad pöörded kõrgele, et millest see tingitud et mida vaadata kontrollida või ära vahetada? Üks pakkus et võib olla temp. andurist aga kus see asubSmile
Temp. andur:
http://www.oldmerin.net/board/index.php?showtopic=1140
Pilt 5, andur 12.
Tsitaat:4. Ja kuidas termostaati vahetatakse kas peab kus asub jne?
1)Ostad uut (a"ra unusta vin koodi vo~i va"hemalt oma auto aasta) 2)lased va"lja natuke(paar litri, et tase oleks termostaati alla) jahutusvedelikku (raadiatori all servas on selline polt). 3)keera lahti 3 polti, mis hoiavad termostaati kaas, vo~ta selle maha. 4)pane uut sisse 5)võta kõik kokku.
PS a"ra unusta jahutusvedelikku va"ljalaskmis polti kinni keerata Wink

Tsitaat:Aa siis selline asi ka et kiirendus pole ka kuidagi kõige parem.
77kw mootor ei ole ku"ll ko~ige vo~imsam...

Tsitaat:Vahepeal sõites jäävad pöörded kõrgele, et millest see tingitud et mida vaadata kontrollida või ära vahetada? Üks pakkus et võib olla temp.
Oi, sul ei ole ju KE mootor ~!@#$# Siis oleks ku"ll parem mingi fotot postida.
(03-09-2010, 03:16 PM)ZeroVF Kirjutas: [ -> ]
Tsitaat:2. Vahepeal sõites jäävad pöörded kõrgele, et millest see tingitud et mida vaadata kontrollida või ära vahetada? Üks pakkus et võib olla temp. andurist aga kus see asubSmile
Temp. andur:
http://www.oldmerin.net/board/index.php?showtopic=1140
Pilt 5, andur 12.
Tsitaat:4. Ja kuidas termostaati vahetatakse kas peab kus asub jne?
1)Ostad uut (a"ra unusta vin koodi vo~i va"hemalt oma auto aasta) 2)lased va"lja natuke(paar litri, et tase oleks termostaati alla) jahutusvedelikku (raadiatori all servas on selline polt). 3)keera lahti 3 polti, mis hoiavad termostaati kaas, vo~ta selle maha. 4)pane uut sisse 5)võta kõik kokku.
PS a"ra unusta jahutusvedelikku va"ljalaskmis polti kinni keerata Wink

Tsitaat:Aa siis selline asi ka et kiirendus pole ka kuidagi kõige parem.
77kw mootor ei ole ku"ll ko~ige vo~imsam...

Tsitaat:Vahepeal sõites jäävad pöörded kõrgele, et millest see tingitud et mida vaadata kontrollida või ära vahetada? Üks pakkus et võib olla temp.
Oi, sul ei ole ju KE mootor ~!@#$# Siis oleks ku"ll parem mingi fotot postida.



aitäh....kui võimalik võid piltidega panna!!
Pane siis oma mootori fotod, ma na"itan kus mis asub.
Kollane on vaakumi toru, läheb pidurivõimendisse, "asi" seal vahel on klapp mis laseb õhul liikuda vaid ühes suunas.
(04-09-2010, 03:00 PM)Laur Kirjutas: [ -> ]Kollane on vaakumi toru, läheb pidurivõimendisse, "asi" seal vahel on klapp mis laseb õhul liikuda vaid ühes suunas.

tänud!
Icon_idea
Sooviks rohkem teada kus kohas asub temperatuuri anduri (täpsemat asukohta) Eusa_dance