Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Aken udune
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
keset suve nüüd kipub aken uduseks minema. kui mitte sõites, siis pärast mingit seismist vms ikka. konditsioneer? puhub teine külma küll, kuid mitte +7. ilusti täidetud ja puha. st et ta oli juba ostes töökorras, kuid tsuti lasti juurde. Tegemist nuppudega kliimaga 124 CE peal.

põle ka päris kindel kuidas see süsteem töötab...


samas oleks tore kui keegi paneks REMONDI ISE alla üles õpetuse sellest, kuidas w124 salongi õhufiltreid vahetada. või mingi skeemi sellest kuidas töötavad jalgadele ja keskelt õhku puhuvate avate vaakumklapid - mul on need kuidagi kinni jäänud.

lisana mainiks juurde, et külma hoiab ilusti salongis ja tegelikult on päris mõnus, et jääkülma õhku ei puhu - tervisele sõbralikum.

või veel parem oleks kui keegi viitsiks asja korda teha. Imre juurde ma selle palvega ei lähe. Natu liiga räpane ja lohakas värk seal selle jaoks...
Gre tegi vahepeal siia kasuliku postituse, mille rõõmsalt Remondi Ise alla tõstsin:

http://foorum.mbklubi.ee/showthread.php?tid=1971
Siis pead ilmselt nuppe kasutama õppima...endal sama jama kogu aeg (pole filtrit) ja õhtuti hakkab pihta, siis soojema õhu peale paned, suurt midagi ei juhtu, nii kui kondi taha lükkad, on hetkega puhas...
Sul aitab muidugi jõhkralt ka filtrivahetus....
W124 tüüpi masinatel kipub aken uduseks minema ka siis kui soendusradikas lekkima hakkab!!! Üsna levinud viga!
see on ju kallis :S
Kas jahutusvedelik kaob või ei? Kui kaob siis teoreetiline võimalus, et lekib.... ära mõtle selle hinnale, mõtle parem vahetusprotsessile....kogu armatuur ja esiots lahti......
Vaheta salongiõhufilter ära . . .
kas kondi kondents ikka maha tilgub?
Mis veel jõhkralt aitab, mida ühegi autoga üldjhul kunagi tgehtud ei ole, on salongivaiba eemaldamine ja seal alt niiskuse välja kuivatamine....Ja siseõhk läheb ka hoopis teiseks... Mareki jutus ka iva, need kondentsi vee väljaviimistorud kipuvad mersudel lailai lagunema ja osa võib tuppa tulla......
kardangi, et tegu on kondentsi jamaga. tosooliga probleemi ei ole.

aga mattide alt on auto mul kuiv. olen kõik lahti kiskunud peale ees jalutsis olevate külgmiste. aga nende taha on raske niiskuisel koguneda.

mäletan w210-l oli mul totaalne jama ikka... mitte mingi valemiga ei saanud niiskust välja. sellel autol on aga jah.. just pärast kondi kasutamist esiaken (ei kuskilt mujalt) udune. läheb kohe ära aga just et nii kui sisse istud.
Vaevalt et oled ka tagumise põhjamati õles võtnud, sealt alt võib ka üllatusi leida....
võtsin kui tagamistele kõlaritele kaableid vedasin.
marek Kirjutas:kas kondi kondents ikka maha tilgub?

Nu ma ei olegi täheldanud, et see kondents maha jõuaks ja samuti aknad lähevad uduseks. Kus need voolikud peaksid olema?
W126 tuleb seda vett ikka liitrite kaupa, salongiradikast lähevad kummivoolikud(2 tk, mõlemal pool üks) risti kardaanitunnelit põhja alla, nad ei tule välja mitte põhja alt aga gardaanitunnelist, enam-vähem sealt kust käigukastil õlijahutuse torude kinnitused on küljepeal. Mõlemalt poolt tuleb üks voolik. Salongis pääseb neile ligi kui eemaldad selle vaiba, mis kekonsoolis külgedel on...
Kui kont ei toimi, siis pole ka mõtet muidugi vett taga otsida...
neljal ka enam-vähem samas kohas, tõstuki peal sai traadiga surgitud, aitas.
marek Kirjutas:neljal ka enam-vähem samas kohas, tõstuki peal sai traadiga surgitud, aitas.

Peab kah minema surkima. Jama ilmselt selles, et need torud umbes, sest kont annab külma hullusti aga vesi maani ei jõua.
Loobib altpoolt põhja alt need torud sitta täis....
Sulo Kirjutas:W124 tüüpi masinatel kipub aken uduseks minema ka siis kui soendusradikas lekkima hakkab!!! Üsna levinud viga!
lekkiva radikaga läheb igal autol aken uduseksUZI
Sise/välusõhtu klapp ikka toimib, ega see kinni pole? Aga kui see kinni, siis läheb tavaliselt tagumised klaasid esmalt uduseks...
sise/välis toimub, kuid jalgadele ja keskelt ei tule midagi. klapp kinni jäänud. otsin inimest kes viitsiks lahti kiskuda. või vähemalt seletaks mulle mida kiskuda Tongue
Lehti: 1 2