Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: must nimekiri
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
:cool2:tere juhatus.olen kuulnud eri inimestelt kuidas inimesed on saanud täie dünamo klubist ostetud osa vöi autoga.minu ette panek oleks teha mingi must nimekiri nendest idiootidest kes inimestele sitta müüvad vöi kes hirmsasti lubavad tuua..muidugi siinkohal oleks kohatu nimesid nimetada.ültse vöiks inimesed kirjutada oma kogemustest auto remondi firmadest ja eraisikutest et saaks tulevikus vältida neid kes väidavad et oskavad teha rem.omast käest tean kuidas seci rem maksis umbes 26000 eeki kokku ja ega ma teda korda ikkagi saand....se oli täielik komöödia.edu
Teistes foorumites rohkem levinud asi, eks vanad olijad teavad, kelle käest mida saab ja kelle käest mitte, aga uusi silmas pidades oelks selline asi väga hea, ja just ka kõik saadavad remondikogmused servistes ja eraisikute käe läbi, ja siis keemia osa meil ka puudub, kes on mida kasutades häasti rahule jäänud ja mis ei kõlba mitte kuhugi.....

Eks keegi peab kuskil algust tegema....