Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Vajan abi ARK kiusab
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Ega kellelgi ei vedele 126-123 mis oleks veel arvel 3.0 diisel mootoriga
ja kes oleks nõus tegema mulle ostu-müügi lepingu ,et tema müüs oma mootori maha minule ja mina paigaldasin selle oma kuuele.
Pärnu ARK on täiesti utoopiline asutus, seal ei kehti need seadused mis mujal vaid seal on Pärnu oma seadused

kontakt
tanel.ploomipuu@mail.ee
56765050
(10-08-2010, 09:11 AM)tanel87 Kirjutas: [ -> ]Ega kellelgi ei vedele 126-123 mis oleks veel arvel 3.0 diisel mootoriga
ja kes oleks nõus tegema mulle ostu-müügi lepingu ,et tema müüs oma mootori maha minule ja mina paigaldasin selle oma kuuele.
Pärnu ARK on täiesti utoopiline asutus, seal ei kehti need seadusedmis mujal vaid seal on Pärnu oma seadused

kontakt
tanel.ploomipuu@mail.ee
56765050

Mootorivahetusel on minu mäletamist mööda kogu aeg olnud vaja näidata paberit, mis tõendab mootori hankimist. Laur, kuidas sellega on? Sina alles diiseldasid ühte rebast...Eusa_whistle Tõsi, Sul oli mootor oma nimel olevast autost.

Neid utiliseeritud kolmesid peaks olema lademes, kust mootor "osta".
(10-08-2010, 09:42 AM)v6sa Kirjutas: [ -> ]
(10-08-2010, 09:11 AM)tanel87 Kirjutas: [ -> ]Ega kellelgi ei vedele 126-123 mis oleks veel arvel 3.0 diisel mootoriga
ja kes oleks nõus tegema mulle ostu-müügi lepingu ,et tema müüs oma mootori maha minule ja mina paigaldasin selle oma kuuele.
Pärnu ARK on täiesti utoopiline asutus, seal ei kehti need seadusedmis mujal vaid seal on Pärnu oma seadused

kontakt
tanel.ploomipuu@mail.ee
56765050

Mootorivahetusel on minu mäletamist mööda kogu aeg olnud vaja näidata paberit, mis tõendab mootori hankimist. Laur, kuidas sellega on? Sina alles diiseldasid ühte rebast...Eusa_whistle Tõsi, Sul oli mootor oma nimel olevast autost.

Neid utiliseeritud kolmesid peaks olema lademes, kust mootor "osta".

Tallinna tehno osakond ei nõua tõendamist kust mootor pärit on võin ju selle ükskõik millisest romulast võtta seal pole ju keresid alles, kered lähevad utiliseerimisse
No igatahes Jõhvi ARK is ei nõutud mingeid pabereid mootori kohta ja seda ei nõudnud ka Tallina ARK i tehnokeskus. Isetegevus.
Pärnu värk, onud tahtsid sult lihtsalt midagi saada Icon_lol
Kõige parem mine kusagile mujale.
Minu käest küll küsiti Saue ARKis. Mingis selgituses märkisin ära auto mille pealt ma selle mootori sain.
Kui sa selle mootori ostsid kusagilt siis küsi sellele kes sulle müüs paber, kasvõi käsisitsi kirjutatud.
(10-08-2010, 10:38 AM)Laur Kirjutas: [ -> ]Minu käest küll küsiti Saue ARKis. Mingis selgituses märkisin ära auto mille pealt ma selle mootori sain.
Kui sa selle mootori ostsid kusagilt siis küsi sellele kes sulle müüs paber, kasvõi käsisitsi kirjutatud.

suht keeruline mootor tuli läti auto pealt ja ei kujuta ettegi kes see inimene on
Minu meelest õigustatud, et sellise asja päritolu kontrollitakse, teada ju kust need "läti autod" sageli pärinevad...
Mitte midagi isiklikku, no offence, lihtsalt äkki natukenegi parema ühiskonna poole viib see kontrollimine....