Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: MB 608D mekkimise soov.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Selline lugu siis...

Oma veoloomaotsingutel olen jõudnud punkti, kus ma pean ära otsustama, kas võtta odavaim või jääda siiski MB peale. Aga enne otsustamist tekkis mõte, et küsin foorumi kaudu natuke abi.

Kas kellegi on võimalik minule pühendada tunnike oma aega ja mõned kilomeetrid MB 608D läbisõidust, et ma saaksin pildi ette, mis loom see sihuke on.

Ma tean, et siin on üks müügis, kuid kaubikust ma pole eriti huvitatud. Kuna konkreetsel isendil sõiduluba pole, siis ei saa ma ikkagi sellest pilti, mismoodi sellega maanteel sõita on.

Mind huvitab suurema kandevõimega madel. Kuigi auto iseloom maanteel ei tohiks drastiliselt erineda ka bussi korral.

Saab keegi aidata? Kalev, Sinu midibuss on vist uuem...

Selles teemas palun lahkesti sõna võtta ka neil, kel on midagi sellise masina kohta head või halba pajatada.

Panen siia igaks petteks kirja ka oma vajaduse: veokast min. 4x2 m, kandevõime min. 1900kg, soovitavalt 3+ t, kastipõhja kõrgus maast maks. 1 m. Mistap jäävad valikust välja nii pisike MB märki kandev Hanomag-Henchel (mis oma inetuses mulle tegelikult täitsa istuks) kui väga levinud Hiaced-E2200-MB4xx
Tuttava 410D on võimeline ise sõitma, kuid see pole vist see mida sa tahad? On küll tagant topelt rattaga, aga nõrgema mootoriga.
Sihuke siis:
roheline kastikas

Silmaringi laiendamiseks oleks ilmselt kasulik...Rolleyes Palun kontakti, kui see liikur on maanteeloaga.