Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W124 Süütelukk
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Juhtus nüüd selline asi, et süütelukk lõpetas väga kurvalt lepingu st. võti läks poolenisti sisse ja siis murdus ära nii okei. Aga juba enne seda võti ei keeranud ka enam mõtlesin, et lükkan võtme sisse ja siis vb hakkab keerama, aga hoopis võti murdub ära. Proovisin siis seda traadiga meetodit, et lükkan 2 traati sealt 2-st august sisse ja lukk käes, aga ei mõjunud. Seega mul on küsimus, et mis ma nüüd siis peale hakkan? Kas kellegil heal inimesel on mõistiliku hinna eest loovutada süütelukk+süütelukku põhi ja võti vanale kobedale endisele takso mersule? Autoks on muidu 2,5 diisel automaat.
[quote='Erni' pid='131972' dateline='1278621494']
Mul juhtus talvel sama asi,autoks 94 a kahepoolene 124,lukku ei saagi muidu küljest kui süüde esimeses astmes pole,tuli rellakas appi võtta.Asemele läks kutsika süütelukk,ainus probleem oli,et tol oli teistsugune võti millel pold kesklukupulti küljes aga ma arvan,et seda saab lasta lukupoes teha.Ise pole viitsind sellega tegeleda lihtsalt on 2 võtit rõnga küljes.