Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: K : MB ostmise saidid ?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Tere.
Niisiis, plaanis osta MB w/s124 mingi 250/300D manuaal, aega kuni aasta (siis load käes).
Ja tahaks teada, kas keegi teab mingeid Saksamaa lehekülgi, kust saab vaadata. Hinnaklass võiks olla 10-20K ringi (20k viimane piir kui väga hea hinnaga)
Et suhteliselt "fixer-upper" auto, aga mitte väga läbi.
Ja kuna juba teema tegin, siis kas on ka selliseid saite kus saab nii originaal kui custom juppe (kõik liistud, nupud, kunnitused, bumperid, tuled jne-jne)
Loodetavasti teema omas õiges kohas.
Tänan. Icon_cool
Pealkiri tee informatiivsemaks, hetkel ei saa sellest suurt midagi aru.

Üldiselt sellise raha eest mõistlikum siitkandist autot vaadata, ega seal ka selle raha eest sind korralikumad relvad ei oota, kohati pigem vastupidi.
mobile.de ikka see kõige popim link sakslaste riigis.
Pole veel korralikult vaadanudgi aga leidsin juba palju häid pakkumisi, ainuke probleem veel trantsport.
Tänud.
Saksamaalt toome ikka selliseid autosi, mida Eestis ei leidu. Kui tahad endale nö. esimest autot, siis vali ikka midagi soodsat ja pigem hoia raha näiteks lisavarustuse või kasvõi kütuse tarveks Smile

http://docs.ee/
http://www.autoscout24.de/
Aga asi selles et Saksamaal väga odav, leidsin 2 väga head varianti juba, oleks vaid trantspordi võimalust
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDe...geNumber=1
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDe...geNumber=1

Eestis, kõik mis vaadanud vähese varustusega ja rooste isegi juba näha

//Miks DOCS.ee hind kroonidesse arvutatult on palju suurem ?
(Ntx. 690EUR = 39000kr)
Kas hinda kuulub eestisse toomine ka ?
Transpordiga võib aidata,see kõige väiksem probleem. Aga hinnast,ei ole mõtet rääkida vist,kuna hetkel sa ostma ei hakka ju ?! .. lihtsalt nö turu uuring enda tarbeks v kuidas ?!
Hetkel on nii üht, kui teist.
Eks ma uurin ja samas tahaks võimalikult kiirelt osta, kui on hea pakkumine.
Aga räägi ikkagi, mis hind, kuidas, millal ?

Ei me iial ette tea, millal ma auto välja valin. Icon_biggrin
docs.ee hinnad on arvatavasti umbkaudsed. Kui ma ei eksi, siis seal on kirjas ka, et täpsema hinna saamiseks tee hinnapäring. Sest et need asjad on seal automaatset + euro kurss on manuaale või rss feed tuleb kusagilt kallimast büroost.

Mis see masin siis nii hea on?
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDe...geNumber=1
Sellel ei ole ka mingit varustust ja tundub nagu iga teine "pann".
Kui palju keskmiselt saksamaalt toomine maksab ? Paar seal elavat kroonukaslast otsiks auto välja, tooks ära, tütrel varsti load käes..
Eestis on lihtsalt sellised autod, vaatad peale ja näed kohe et on kurnatud (anamus 10-15K ringis), Saksas on suur valik ja nagu ma kuulnud olen, ka korralikumad.
Muidugi ma tahaksin Eestist osta, aga pole leidnud niivõrd head pakkumist.
Teine asi on ka see et Eesti teed on nii nagu nad on ja need talve kemikaalid, kõik need lõhuvad nii ära need autod.
Kui veel et saaks õigel ajal jaole ja teeks terve auto üle (lahti, liivakaga üle, uus värv), aga see tähendab et palju raha ja aega - asjad mida minul hetkel ei ole. Icon_sad
Ega kindlasti ma uurin ka Eestis olevaid autosid, samal ajal lihtsalt tahan teisi võimalusi ka kaaluda, äkki mõni tuttav läheb kuskile sakslaste ligidale, või endal mõni "trip" sinna-kanti.
(13-06-2010, 10:21 PM)coeng Kirjutas: [ -> ]Kui palju keskmiselt saksamaalt toomine maksab ? Paar seal elavat kroonukaaslast otsiks auto välja, tooks ära, tütrel varsti load käes..
(13-06-2010, 10:22 PM)Lääne Kirjutas: [ -> ]Eestis on lihtsalt sellised autod, vaatad peale ja näed kohe et on kurnatud (anamus 10-15K ringis), Saksas on suur valik ja nagu ma kuulnud olen, ka korralikumad.
Muidugi ma tahaksin Eestist osta, aga pole leidnud niivõrd head pakkumist.
Teine asi on ka see et Eesti teed on nii nagu nad on ja need talve kemikaalid, kõik need lõhuvad nii ära need autod.
Kui veel et saaks õigel ajal jaole ja teeks terve auto üle (lahti, liivakaga üle, uus värv), aga see tähendab et palju raha ja aega - asjad mida minul hetkel ei ole. Icon_sad
Ega kindlasti ma uurin ka Eestis olevaid autosid, samal ajal lihtsalt tahan teisi võimalusi ka kaaluda, äkki mõni tuttav läheb kuskile sakslaste ligidale, või endal mõni "trip" sinna-kanti.

Noh ok, aga mõtled, et 690 euri eest saab siis sealt parema auto, kui siit? Seal samamoodi läbi tõmmatud autod ju.. Ja usu, tavaliselt neil alati mingi teema juures. Mina soovitaks osta mingi heade lisadega MB, aga läbi mootoriga.

(13-06-2010, 10:22 PM)coeng Kirjutas: [ -> ]
(13-06-2010, 10:21 PM)coeng Kirjutas: [ -> ]Kui palju keskmiselt saksamaalt toomine maksab ? Paar seal elavat kroonukaaslast otsiks auto välja, tooks ära, tütrel varsti load käes..

Oleneb, tutvustega saaksid 2-3 tuhandega, olenevalt auto asukohast treileri suhtes.
(13-06-2010, 10:37 PM)Harry Kirjutas: [ -> ]Noh ok, aga mõtled, et 690 euri eest saab siis sealt parema auto, kui siit? Seal samamoodi läbi tõmmatud autod ju.. Ja usu, tavaliselt neil alati mingi teema juures. Mina soovitaks osta mingi heade lisadega MB, aga läbi mootoriga.
Millises mõttes "läbi" mootoriga, kas täiesti otsas nagu ?
aga Saksamaal on jällegi kered neil paremad, eestis igal-ühel karbid läbi.
Noh mõneti on sul tõesti õigus. Kui seal suveti käin, siis alati otsin silmadega "vanu roostekaid" ja ei ole veel eriti läbi neid näinud. Kuid kindel on see, et 700 euroga saad mingi vea kaasa. Sest kuigi Sakslastel tavad teised, siis kehtib ütlemine, et "kui auto korras, siis miks sa nii odavalt müüd?"

Aga jah. Kui mina endale kunagi midagi erilisemat peaksin tooma, siis kindlasti katkise mootoriga, millel ofc hind kindlasti hea. Eestis siin on küll mehi, kes MB mootoreid väga hästi teevad. Siis ehk hoiab veidi kokku ja samas saab hea korras mootoriga sõita.

Või siis näiteks mingi pisikese "kõksuga" EVO?! Sõbra-sõber tõi sellise 60k eest, tegi korda ja pani peaaegu 2x hinnaga müüki tagasi Eestis Smile
Eks neid vigu ole ikka jah, eestis vähemalt 7 päeva aega et saaks üle vaadata, sinna aga ei ole eriti võimalik tagasi saata.
Aga kuda sa seal suviti käid, käidgi lihtsalt Mersusid vaatamas, või mõni töö-ots ka ikka ?
Mõte oleks ka sinna lennata/sõita, osta auto ja ise tagasi sõita, siis aga peab mootor tip-top olema jällegi Icon_neutral

Eks minul veel aega ole autoga jamamiseks, lihtsalt iga päev selline vajadus sõita või midagi teha just enda auto kallal
ja need rondid mis mul siin vedelevad, pole just auto nägugi, rohkem rooste-hunnikud Icon_biggrin
Tänan väga hea nõu eest, seda just vaja ongi hetkel Eusa_pray
Tänaseks kõik, ööd.
Ma käin seal suvitamas ja sõpradel külas. Aga kui kusagilt platsilt mööda astun, siis käin autosi ka ikka vaatamas. Ühes väikeses külas oli üks w124 300 E, mis oli soliidses korras ja hooldusraamat jne. Paraku ma ei mäleta hinda enam.

Üks võimalus on näiteks Hamburgi lennata ja seal peaks platse metsikult olema. Kuid siis peaks ka GPS ja mingi enesekaitsevahend kaasas olema, Poolas eriti läikiva autoga läbi sõita Big Grin
Tegelikult bensukad mind ei huvita (huvitaks, aga dislat saab veel odavamalt ja ei taheta et ostaks bensu) Doubt
Ei teagi, mis tähtsam - hea mootor, korrras kere või hea varustus ?
Katuseluuks võiks ikka olla, seda ise panna on suht suur jamamine.
Aga suur tänu Harry, kui mul küsimusi tekib, siis tean kelle poolde põõrduda nüüd Icon_biggrin
Jätan teema avatuks, äkki tuleb veel häid ideid või soovitussõnu.
Tänan. Icon_cool
Jah, nagu eestkõneleja Harry rääkis,et kui väga hea tuttav toob siis saad vb 3k .. aga muidu toomine, nu ütleme saksa kaugemast nurgast (prantsuse ligidalt),sealt kusagil 5..6k.
To Lääne: sa auto ostad endale ?? .. miks ei lubata bensukat osta??
Ja kui sulle tundub,et saad sealt jube odavalt ca 700 euri (11000.-) eest auto,siis lisad toomise 5k, arvelevõtt koos ülevaatusega 3k .. ja esmane õlivahetus(+nipet.näpet) 1..2k .. HIND: ca 20000.- Icon_cool

Jah,kahjuks ta nii on,et üldjuhul kui sealt auto ostad,siis alla 1000 euristel on mingi boonus kaasas .. Unibrow

Lihtsalt, et üle oma varju ei ole mõtet hüpata Badgrin
W124 Kõige kallim remont on kere remont!
Kõik muu on tehtav kui pea otsas ja käed küljes.
Lehti: 1 2