Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w126 mure soojendusega
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
mureks siis et külma õhku ei tule,suvel nati jama nii sõita...oskab keegi viga öelda.,.
Kas välisõhust külmemat õhku ei tule (s.o. kliima ei tööta) või kütab ka soojenduse maha keerates edasi ja soojendab salongi...?
(28-05-2010, 05:59 PM)stihl Kirjutas: [ -> ]Kas välisõhust külmemat õhku ei tule (s.o. kliima ei tööta) või kütab ka soojenduse maha keerates edasi ja soojendab salongi...?
kliimat mul pole...lihtsalt kütab salongi kogu aeg..isegi siis kui sooja maha keerad,.,
Soojenduskraan peetis? Seal sees magneklapid, ehk need nöögivad.... kuigi nende veaga tavaliselt ei taha sooja puhuda, just külma.
Proovi neid koputada samas liigutades temp nuppu. Ühel bemmil saime asja korda nii
(29-05-2010, 07:19 PM)taaviw126 Kirjutas: [ -> ]Proovi neid koputada samas liigutades temp nuppu. Ühel bemmil saime asja korda nii

bmw asi lihtne olen 5.a nendega tegelenud...mb kohapealt olen võhik
(31-05-2010, 09:49 PM)mbsel Kirjutas: [ -> ]
(29-05-2010, 07:19 PM)taaviw126 Kirjutas: [ -> ]Proovi neid koputada samas liigutades temp nuppu. Ühel bemmil saime asja korda nii

bmw asi lihtne olen 5.a nendega tegelenud...mb kohapealt olen võhik


Ja kus mb üldse see soenduskraan on..
(31-05-2010, 09:49 PM)mbsel Kirjutas: [ -> ]
(29-05-2010, 07:19 PM)taaviw126 Kirjutas: [ -> ]Proovi neid koputada samas liigutades temp nuppu. Ühel bemmil saime asja korda nii

bmw asi lihtne olen 5.a nendega tegelenud...mb kohapealt olen võhik
(31-05-2010, 09:49 PM)mbsel Kirjutas: [ -> ]
(29-05-2010, 07:19 PM)taaviw126 Kirjutas: [ -> ]Proovi neid koputada samas liigutades temp nuppu. Ühel bemmil saime asja korda nii

bmw asi lihtne olen 5.a nendega tegelenud...mb kohapealt olen võhik


Ja kus mb üldse see soenduskraan on..

Kraanid siis (magnetklapid) asuvad aku vahetus läheduses juhipoole vaadates . Klapid on ilmselt kinni jäänud . Mäletamistmööda peaks neid lahti hoidma pinge . Tasuks kõigepealt anda puhtalt klapipistikule 12V pähe , sealt peaks tekkima iseloomulik klõpsuv heli (nagu magnetklapil ikka) .
Kui aga klõpsamist pole kuulda , siis on kraan/klapp kinni jäänud ja algatuseks tasuks siis jah koputada neid lahti .
Lahti seisavad ise, ehk siis sooja peal, suletakse elektriga. Aeg on siiski näidanud, et kui klapid kinni jäävad siis koputamise järel võivad nad küll päeva või nädala töödata, aga lähiajal tuleb jälle koputada. Kindlam on lahti võtta ja puhastada.
Kui muidugi on klapid kinni, enne kontrolli kas vool tuleb klappidele peale, kui on tellitud külma õhu puhumine.
(01-06-2010, 09:10 AM)Laur Kirjutas: [ -> ]Lahti seisavad ise, ehk siis sooja peal, suletakse elektriga. Aeg on siiski näidanud, et kui klapid kinni jäävad siis koputamise järel võivad nad küll päeva või nädala töödata, aga lähiajal tuleb jälle koputada. Kindlam on lahti võtta ja puhastada.
Kui muidugi on klapid kinni, enne kontrolli kas vool tuleb klappidele peale, kui on tellitud külma õhu puhumine.
Tõsijutt. Meie teisi kraane ei leidnud kohe ja lahti ka ei julgenud võtta, sest auto pidi tunni aja pärast kindlasti sõitma.
ma ei hakka uut teemat tegema, küsin selle teema alt, kui kellelgi selle vastu pole midagi.
probleem soojendusega selles osas, et kas mingi filter ka vahel on ?
myul viskab puhuritest lund sisse Big Grin sellest mis akna peale peaks õhku puhuma, külmalt viskab lund sisse.
ja kui mingi salongifilter vahel on siis kus see asub ?