Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w 124 2,5D automaat 1987 esiots nagu dziibil
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Sai siis esimesed vedrud vahetatud kuna keerde oli juba liialt murdunud. Ja tulemuseks tuli siis selline asi. Crybaby
[Pilt: 89724-P5170038.JPG]
mis annaks teha?
Sellepärast ei saagi neid B osa vedrusi usaldada, alati küll ei pruugi nii minna.

Teised vedrud või rellakaga keerde vähemaks. Saab ka veel vedru patjadega mängida.
(17-05-2010, 08:56 PM)Laur Kirjutas: [ -> ]Sellepärast ei saagi neid B osa vedrusi usaldada, alati küll ei pruugi nii minna.

Teised vedrud või rellakaga keerde vähemaks. Saab ka veel vedru patjadega mängida.

Et põhimõtteliselt võib relakaga kallale minna ja paar keerdu madalamaks võtta?
Vahetasin enda 124 l ka esivedrud ,tulemus oli sarnane ehkki vist mitte nii kõrge.siis mõtlesin et hea küll vahetan ka tagumised.Tulemus oli ... kõrge igatahes,sai ka maha lõigatud ja jäin rahule.Paar ringi korraga on küll vist palju.
Või võtad mõned originaalvedrud...

Mul on üle madalaksvajunud vedrud. Kahepoolese alt. Mulle ei sobinud madal auto ja vahetasin sestap uute originaalide vastu.

Selline nägi auto välja nende vedrudega:
[Pilt: attachment.php?aid=1346]
ei tea kas asi nii hull ongi, mõnda aega sõidad siis vajuvad hulka madalamaks, mul vähemalt vajusid.
(18-05-2010, 12:22 PM)hannes_s Kirjutas: [ -> ]ei tea kas asi nii hull ongi, mõnda aega sõidad siis vajuvad hulka madalamaks, mul vähemalt vajusid.

no selline kõrgus vast ikka ei vaju, pildil ei paista asi nii hull veel kui tegelikuses oli...aga sai siiski natuke madalamaks võetud.
Suuremat mootorit vaja, mis maha suruks NodBadgrin