Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: 4000 pööret ja kõik !?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kirjutan siin juba mitmest veast aga tundub , et seistes juhtub rohkem kui sõites.
Avastasin , et kui tühikäigul pöörded üles ajada , siis 4000 pealt hakkab "köhima" ehk jätab hullult vahele. Nagu pool kaoks tagant ära. Miks nii ? Mis võiks olla põhjus ?

Tänan
(17-05-2010, 12:43 AM)DiaBull Kirjutas: [ -> ]Kirjutan siin juba mitmest veast aga tundub , et seistes juhtub rohkem kui sõites.
Avastasin , et kui tühikäigul pöörded üles ajada , siis 4000 pealt hakkab "köhima" ehk jätab hullult vahele. Nagu pool kaoks tagant ära. Miks nii ? Mis võiks olla põhjus ?

Tänan
mis autoga tegu, minu 124 e200 on kaa tühikäigul 4000 piirajas, käik sees siis asi juba teineIcon_twisted
(17-05-2010, 12:45 AM)hannes_s Kirjutas: [ -> ]
(17-05-2010, 12:43 AM)DiaBull Kirjutas: [ -> ]Kirjutan siin juba mitmest veast aga tundub , et seistes juhtub rohkem kui sõites.
Avastasin , et kui tühikäigul pöörded üles ajada , siis 4000 pealt hakkab "köhima" ehk jätab hullult vahele. Nagu pool kaoks tagant ära. Miks nii ? Mis võiks olla põhjus ?

Tänan
mis autoga tegu, minu 124 e200 on kaa tühikäigul 4000 piirajas, käik sees siis asi juba teineIcon_twisted

mis autoga tegu, minu 124 e200 on kaa tühikäigul 4000 piirajas, käik sees siis asi juba teineIcon_twisted
[/quote]
[/quote]

autoks 99a. 320 clk, praegu ei saa ka proovida kuna käigukast avariireziimil, see vaaja kah veel parandada.
see köhimine ikka piirajaIcon_twisted Kohapeal kui vabakäik sees siis on piiraja 4000 peal aga kui sõidad juba siis kuskil 6500 kandis