Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W202 C -180 puhub jahutus kuuma
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nüüd kuumaga selline probleem, puhub salongi jahutus kuuma. Ka varem korra puhus, siis tuli mõistusele tagasi. !997 a lõpu masin.
Kas siis kui kliima töötab või mis moodi?
Kontrolli välis- ja sisetemperatuuri andurid üle.
Just sai ühel w210 samasugune probleem lahendatud.
Mul ka selline probleem,et kord puhub pool autot külma,kord tulist.
Milles võib viga olla,autoks W210
kus asub 1994a. siis andurid
mul sama jama et ainult sooja ja kuuma tuleb ja mul pole kliimat
sama mure ilma kliimata autol. nüüd puhub kõrvalistuja poole ilusti jahedat õhku, aga juhipool istuks justkui saunas.
Milles võiks viga olla, või mida lammutama/puhastama peaks?
Käisin siis oma C-180 Tartu Ringtee esinduses viga otsimas. Viga tunniga ei leitud, öeldi, et uuesti tulla ja vaja rohkem aega, nii poolteist tundi. Kontrolliti põhiasjad üle. Arvati, et elektriimpulss ei jõua kohale, vaja juhtmed jne kõik põhjalikult üle kontrollida. Õnneks ei pidanud selle pooliku töö eest eriti maksma.
Kuidas minek on? Äkki on katalüsaator umbes, mul endal oli pärast uut katti kõik korras. Puhus samuti kuuma õhku ja temp. oli 90 ringis.
Minek on norm nagu tavaliselt. Keeran vahel reguleerimisrullikuid liigutan midagi, siis hakkab normaalselt tööle, praegu mitu päeva normaalselt töötand, vahetevahel läheb lolliks. Ei taha praegu uuesti minna viga otsima ja raha loopima.
Kas kapoti all reguleerklapid seal aku juures olid vist, või neid juhtiv plokk armatuuris(see kust tempi paika paned)
misasja aku ju pagasnikus mul vähemalt
ja mida ma tegema pean ei saaa kuidagi külma
jube vastik seletage siis paremin
tere tere
ma siis lahendasin endal ära probla
keskkonsoolis siis liigutrasin jhtmeid seal kus on siis rullid millest rekullida sooja ja külma sealt tagant ja puhastasin ära ka tmbi andurid
nüüd siis saaan ka külma täna isegi hakkasid jalad külmetama
et kui ei saanud aru kuidas siis seletan veel
jõudu ja päikest teile
timka
Tere, mul puhub samuti ainult kuuma ning valgused sooja reguleerimis nuppudel ja ümmargustel nuppudel ei tööta(varem töötasid) Imelik on see, et kui lähituled välja lülitan autol, siis hakkavad need tulevad vilkuma ja kui sisse panen, siis kustuvad jälle ära. Võtsin ka lahti ja näppisin juhtmeid ja asju, kuid ei paranenud midagi. Mida võiks veel vaadata?