Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w124 kütusetaseme andur
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
w124 1989 200 Diisel.

Kytuse seier näitas poole paagini täpselt , üle selle ei näidanud midagi.

Otsustasin asja uurida.

Keerasin pagasnikust selle suure mutri lahti ja hakkasin asja välja kangutama. Ühes6naga keerasin selle anduri pekki.

Aga kuidas see andur tregelikult sealt ära käib? See al. silinder ei mahui sealt august mingi valemiga välja.
(06-05-2010, 09:10 PM)killer666 Kirjutas: [ -> ]w124 1989 200 Diisel.

Kytuse seier näitas poole paagini täpselt , üle selle ei näidanud midagi.

Otsustasin asja uurida.

Keerasin pagasnikust selle suure mutri lahti ja hakkasin asja välja kangutama. Ühes6naga keerasin selle anduri pekki.

Aga kuidas see andur tregelikult sealt ära käib? See al. silinder ei mahui sealt august mingi valemiga välja.

No nii palju kuimina neid maha võtnud siis ikka tuleb ilusasti. Pistik maha, mutter lahti ja ilusasti vaikselt välja ta tulebki(peaks tulema ilma probleemideta).
Kui uut tarvis siis anna märku.
No mul ei tulnud. Lihtsalt ei mahtunud välja. Kui nägin , et andur katki , siis väänasin j6uga ta sealt välja , aga niisama poleks saanud tulla , kuna oleks vastu pagassi lage läinudSad
(06-05-2010, 10:17 PM)killer666 Kirjutas: [ -> ]No mul ei tulnud. Lihtsalt ei mahtunud välja. Kui nägin , et andur katki , siis väänasin j6uga ta sealt välja , aga niisama poleks saanud tulla , kuna oleks vastu pagassi lage läinudSad

endal selline kogemus, et autol oli paak istme poolt küljest mõlkis (mina ei saanud kuidagi andurit sisse see pärast) võimalik et originaalis on kunagi olnud plastik paak, mis on katki läinud ning hiljem asendatud romulast ostetud mõlkise paagiga.