Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W210 E200 midagi undab
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere!

Probleem siis selline ,et 90-110 km/h hakkab tagapool midagi undama. Ise kahtlustan küll diferentsiaali. Aga igaks juhuks küsiks targematelt üle ja kui on to viga siis mis lahenduseks on?
differ või kardaani vahelaager
samas võid ka kontrollida rattalaagreid
(01-05-2010, 02:25 PM)kurjajuur Kirjutas: [ -> ]differ või kardaani vahelaager
samas võid ka kontrollida rattalaagreid
Tänan ma arvan pigem kardaani laager siis sest sest hääl muutub gaasiga mängides
Kui vedu taga ja undab, gaas maha ja ei unda siis ikka differ.
(02-05-2010, 12:14 PM)erki232 Kirjutas: [ -> ]Kui vedu taga ja undab, gaas maha ja ei unda siis ikka differ.

Täpselt nii see on mis diffris viga võib olla või tuleks lihtsalt õli kontrollida?
(02-05-2010, 05:48 PM)t2rn Kirjutas: [ -> ]
(02-05-2010, 12:14 PM)erki232 Kirjutas: [ -> ]Kui vedu taga ja undab, gaas maha ja ei unda siis ikka differ.

Täpselt nii see on mis diffris viga võib olla või tuleks lihtsalt õli kontrollida?

Vaevalt sul diffris veebikaamerat on ja me kõik näeme mis seal viga...
Läbi foorumi seda ei remondi, loomulikult vaata õlitase üle, kuigi kui juba undab...
Ma ei taha läbi foorumi remontida vaid teadjamatelt nõu küsida, kuna olen sõitnud vastupidavate jaapani autodega siis pole nende asjadega eriti kursis.
Pead ikka pädevasse töökotta pöörduma ja laskma diffri üle vaadata.

Vastupidavad Jaapani autod on muidugi omaette teema, kuid las ta olla, läheb muidu väga teemast välja.