Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: ViN kood miite loetav w124
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere kõigile, mul siis järgmine mure, 124l on viin kood osaliselt mitte loetav, niimodi öeldi ARKis, arkis mind saatsid Silberisse, seal öeldi et tuleb teha mingi ekspertiis, palju see maksab ja kaua kestab keegi ei tea, võib olle kellegil on/oli selline mure? Mingi tuttavad Silberis? keegi saab mingi nõu anda või soovitada?
Praegu Silberris on pikk järjekord ja sain aega 6. mai kell 8.00!
kas vin siis ainult ühes kohas?
nii palju mina tean et jah yhes kohas, kapotti all!
Võid vaadata kõrvalistuja vaiba alla, sest kui ARKis käisin autot enda nimele vormistamas, siis vaatas see vana sinna alla ka.
Väljalaske kollektorite poolsel seinal on vin kood olemas(aku ja mootori vaheline sein). Vähemalt minu kupeel on.
just seal 2-3 viimast numbri ei ole eriti näha!
Ega mujal ei ole, kui tuleseinale lööduna ja radikapaneeli talal oleval plaadil. Ning kusagil istme või kere õõnsuses oleval tellimislehe koopial.

Kas nad ei usu pabereid või soovid midagi neile tõestada?
autol tehtud mootorivahetus, ja nüüd ei saa paberid korda kuna nad ei näe korralikult viin koodi!
nii nüüd juba auto silberautos, kohe saan teada midag....Eusa_pray
Nii eile sain auto, mingi paberi koos eksperti tunnistusega pole saanud, esialgselt öeldi et saan, protsedur maksis 500.- ja selle raha eest sain mingi paberi kus on kirjas auto varustus vin koodi järgi(sama asi mis näitab MBclub lehekülg), hull asi, ei tea mis sellega teha!