Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: kus lasta teha hed remonti !!!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
[size=2][color=black]tere austatud kodanikud!!!

Kas keegi oskab soovitada mingit head autoremondifirmat, kes teeks head tööd. Nimelt juhtus nii, et sõideti tagant mulle otsa Confusedad:...sõitjaks oli veoauto ja mul on mb e290td (w210) 99.a. nähtavad kahjud on taga parem poritiib,tagumine parempoolne tuli,taga pagasnikuluuk ja taga pamper on korralikult katki, kuid mittenähtavatest arvan, et tagasild sai korralikult põrutada ja ergo kindlustus soovitab mingit Värvaltrans oü(sellest ei tea mamiskit) firmat, kuid ei ole nõus mb esindusega....seega oleks hea kui teist keegi kui asjatundja oskab anda mingi soovituse kuda ja kus käituda...

Ette tänades:hump:
Vaata :www.automaaler.ee
http://www.streetrace.org/foorum/viewtop...sc&start=0

väike arutlus värvaltrans oü kohta
kui tahad korralikku tööd siis EGOgrupp. Asub Pirita Kosel. Tehtud töödeks nii minu eelmine auto kui isa praegune ja tulemused olid suurepärased. + klienditeenendus on super - suhtutakse ikka kui inimesse.


http://www.egogrupp.ee/ - Arne Vesi
Tigekala Kirjutas:[size=2][color=black]tere austatud kodanikud!!!

Kas keegi oskab soovitada mingit head autoremondifirmat, kes teeks head tööd. Nimelt juhtus nii, et sõideti tagant mulle otsa Confusedad:...sõitjaks oli veoauto ja mul on mb e290td (w210) 99.a. nähtavad kahjud on taga parem poritiib,tagumine parempoolne tuli,taga pagasnikuluuk ja taga pamper on korralikult katki, kuid mittenähtavatest arvan, et tagasild sai korralikult põrutada ja ergo kindlustus soovitab mingit Värvaltrans oü(sellest ei tea mamiskit) firmat, kuid ei ole nõus mb esindusega....seega oleks hea kui teist keegi kui asjatundja oskab anda mingi soovituse kuda ja kus käituda...

Ette tänades:hump:

Värvaltransi soovitan ka mina, Mustjõe tänaval . Olen sealt saanud alati abi ja tööga pole olnud vaja nuriseda. Oman ka tuttavaid seal omaniku ja töödevastuvõtja näol . Kui vaja saab rääkida.
kui aga tutvusi pole siis saab värvalis nönna vastu pükse, et on saadud ka..
Kuldar Kirjutas:
Tigekala Kirjutas:[size=2][color=black]tere austatud kodanikud!!!

Kas keegi oskab soovitada mingit head autoremondifirmat, kes teeks head tööd. Nimelt juhtus nii, et sõideti tagant mulle otsa Confusedad:...sõitjaks oli veoauto ja mul on mb e290td (w210) 99.a. nähtavad kahjud on taga parem poritiib,tagumine parempoolne tuli,taga pagasnikuluuk ja taga pamper on korralikult katki, kuid mittenähtavatest arvan, et tagasild sai korralikult põrutada ja ergo kindlustus soovitab mingit Värvaltrans oü(sellest ei tea mamiskit) firmat, kuid ei ole nõus mb esindusega....seega oleks hea kui teist keegi kui asjatundja oskab anda mingi soovituse kuda ja kus käituda...

Ette tänades:hump:

Värvaltransi soovitan ka mina, Mustjõe tänaval . Olen sealt saanud alati abi ja tööga pole olnud vaja nuriseda. Oman ka tuttavaid seal omaniku ja töödevastuvõtja näol . Kui vaja saab rääkida.


SELGE SIIS

Aga siis äkki räägiks midagi, sest ma homme hommikul mingi 9`10 vahel sinna ja nendelt pakkumise võtan, kuid mis arvate, kas annab tagasillast ka mõne jupi sinna kraesse veeretada(näiteks tagasillapuksid)