Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: pettur autoostja!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
paar päeva tagasi võttis emaili teel minuga ühendust keegi kes esindab end Andre Lawsonina(awl080780@hotmail.com). ta oli näinud minu auto kuulutust kuldses börsis ja soovis seda ära osta. kuna ta seilab merd ja ei saa autot vaatama tulla,usaldab ta mind niipalju et kannab soovitud rahasumma minu arvele.kui raha saadetud laseb ta autole kellegi järgi tulla. loomulikult olin ma sellega nõus. sellepeale ütles et saadab lisaks auto ostusummale 1000 euri ,et ma saadaks selle western union money transfer kaudu auto järeltulijale. Seda sellepärast et auto transportija on nõus autole järele tulema ainult siis kui talle tasutakse läbi western union money transferi.Ja kuna laeva peal postkontorit ei ole ei saa ta seda teha.

Siis tuli email nn. royal bank of canada-lt. et minu arvele on tulemas autoostusumma +1000 euri. aga et ennem see ei tule minu arvele kui ma ei maksa kokkulepitud 1000 euri oma rahakotist western unioni kaudu Robin Hillisele,aadess;34,coombe road,Brighton,BN24EA.United Kingdom. kusjuures kõik need canada panga kirjad tundusid täiesti ehtsatena.

sellisestst petuskeemist pole veel minu tutvusringkonnas keegi kuulnud. kas sellest on mõtet kusagile teatada et mõni lollike petta ei saaks?
Mhmh, päris huvitav. Aga ega sa ju jumala eest ei kandnud seda raha.Icon_smileIcon_smileIcon_smile.
loomulikult mitte .aga mängin kaasa ja annan talle lootust et kohe kohe kannan Smile
Joonasega oli sama diil.
Njaa , kunagi mul töökoja õue peale lendasid mingid ülikondades mehed et on itaalased ja jäid lennukist maha ja vaja nüüd osa kaupa maha müüa kiirelt pakkusid hilti tööriistu karbis ja puha saatsin ilusasti nad minema sellise jutuga. Läks nädal mööda uued sellised õue peale et jälle jäid lennukilt maha ,siis ütlesin et eelmine nädal ka jäid maha ühed et ega te tuttavad pole oma vahel kadusid kiirelt ise minema.

Loomulikult oli tegemist mingi liba tootega millel pole tegelikkuses väärtust.

Mängi kaasa vaataks kui kaugele asi välja läheb.....
sõbral sama asi, ja raha läinud......
Oli täpselt sama jutt ning siis kui tuli kiri, et kannab veel lisa 1000 euri selle eest et ma orgunniks talle transa, siis jäi asi minu poolt katki. Selleni, et mina mingeid summasid oleks pindanud kandme me ei jõudnud. Mina andsin talle ainult alguses oma konto nr. ja nime, mida pank lubas mul teha kuna kinnitas, et selliste andmetega ei saa minu vastu veel midagi halba teha.
Paljudes foorumites sellest juttu, levib see kiri nagu Nigeeria kettkiri.
ei taha midagi halvasti öelda aga lollidelt tuleb raha ära võtta,sest muidu nad ohtikud ühiskonnale Icon_smile
(30-04-2010, 10:15 PM)Rando 1 Kirjutas: [ -> ]ei taha midagi halvasti öelda aga lollidelt tuleb raha ära võtta,sest muidu nad ohtikud ühiskonnale Icon_smile

Tahtsin just sama kirjutada. Smile
Minuga analoogne keis......soovitus- avaldus kriminaalpolitseile. Ostaja-pettur Steve Carter!
Siin juba pea-aegu sama palju huumorit kui Edgari blogis Smile Minge muidugi politseisse, John Smith'ide kohta avaldusi tegema... Endal võiks häbi hakata esimenesena Doubt
Tsitaat:What your asking price in euro??

Paul Smith

sp8096512@gmail.com

Tsitaat:I am happy to read from you and I want you to know that am buying this
for Dad......I would have prefer to come and inspect the item and pay
you in cash but I can’t due to the nature of my work. I'm an
oceanist, I am at sea right now, i am willing to pay you your asking
price, I can only pay through my bank online(bank of canada transfer)
or paypal online secured at the moment as I do not have access to any
other payment method,and this is why i will be insisting in paying via
the bank transfer.....all I will need is your bank account details so
i can log into my bank website online to transfer the funds.Also note
that i will have a pick up agent that will come for the pick up after
payment has been sorted.

Tegelikult on läbi nõksude ka võimalik raha sinuni saada ja pärast see kindlustuse abiga tagasi nõuda, seega sina jääd ilma masinast ja maksad veel peale.
Asi on tegelikult ülimast lihtne.. ok tuleb keegi järgi, sobib, siis maksab kohapeal või ootad kuniks oled reisilt tagasi ja siis ajad enda asjad joonde. VÕI kasutad mingit kohaliku firmat, kes asjad korda ajaks.. Muu jama läheb kohe junk maili Smile
Oeh.....
Tavaliselt on, et kui ostu objekt-ntx. auto maksab, ütleme 15k. EUR-i, siis kantakse üle... ntx. 18k. EUR.
Seejärel tuleb kiri, et kogemata kanti liiga palju üle ja palutakse vahe tagasi kanda.
Müüja kannab vahe tagasi, teadmata, et samal ajal tegi ostja pangale avalduse, et kandis raha valele arvele.
Pank võtab ülekande tagasi, AGA kuna välismaiste rahaülekannete puhul on tehingu kiirus kuni 3 päeva-1 kuu, siis... win-win situatsioon ostjale.

Antud baasil on loomalikult lugematuid variatsioone, nii-et.... kiirustage, seltsimehed unetud Unibrow
(03-05-2010, 08:33 PM)martiini Kirjutas: [ -> ]Oeh.....
Tavaliselt on, et kui ostu objekt-ntx. auto maksab, ütleme 15k. EUR-i, siis kantakse üle... ntx. 18k. EUR.
Seejärel tuleb kiri, et kogemata kanti liiga palju üle ja palutakse vahe tagasi kanda.
Müüja kannab vahe tagasi, teadmata, et samal ajal tegi ostja pangale avalduse, et kandis raha valele arvele.
Pank võtab ülekande tagasi, AGA kuna välismaiste rahaülekannete puhul on tehingu kiirus kuni 3 päeva-1 kuu, siis... win-win situatsioon ostjale.

Antud baasil on loomalikult lugematuid variatsioone, nii-et.... kiirustage, seltsimehed unetud Unibrow

mis pank see on kes võtab nii lihtsalt suure ülekande tagasi peale seda kui sa oled ülekande tegemisel kirjutanud era/juriidilise isiku nime ja kanto nri jne ja seda ise mitu korda kinnitanud? isegi kui pank viitsiks selle puhtalt sinu probleemiga tegeleda et ups kandsin valele arvele, siis ta kindlasti küsiks üle ka sellelt inimeselt kellele raha esialgu kanti.
ma sain aru jah. see inimene on niivõinaa rumal kes mingite lambi paberitega laseb ennast petta, ma mõtsin seda et kui raha juba teisel kontol reaalselt olemas.
ei teadnudki et keegi sellega tänapäeval ka tegeleda viitsib. esimesed selle laadsed juhtumid, kes mäletab kes mitte olid kuskil 2000 alguses kui päris paljud ettevõtjad said oma maili kirju mingist a la Sudaani printsist kellel on jõhker pärandus millest ta on nõus pool sulle andma kui sa saadad talle 10000 usd esialgu ette ära et ta saab selle päranduseni jõuda.
Mitte ainult autode peale ei tule selliseid kirju. Müün ühes portaalis oma kola, iga päev tuleb paar sarnase sisuga pakkumist.

Tere Müüja,
Olen kohe osta oma elemendi, mis ma tahaksin teada, töökorras ning siis lõplik müügihind.

Ja ma olen talle maksavad sulle tšeki. Sõbralikult naasta mind lõpphind eseme ja seisukorras ta. Ma ootama teie vastust nii ruttu kui võimalik juba täna.

Te saate e-mail tagasi originality43@yahoo.com
Lim....
...............................................................................
Hello Seller,
I'm in the immediate purchase of your item which i will like to know the working condition of it and the final asking price.

And i will be paying you via Check. Kindly get back to me with the final price of the item and condition of it. I will await your reply as soon as possible today.

You can e-mail back at originality43@yahoo.com.
Lim.


Ja järgmine: Smile

My Name is Bahama from USA,let me know if this item is available and the final cost of the item in EURO..Reply me back

Asap (bc917236@gmail.com) ! Best Regards

' -- Sincerely,


....ja üks kodumaine ka: ostan arvuti ära, sina saadad ennem arvuti, mina kontrollin seda jne, kui mulle sobib ostan ära-

palju toredaid pakkumisi Angry