Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: küsimus automaat käigukastiga
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
mul on MB w123 automaatkastiga kas seda võib tõmmata nööriga nii et midagi käigukastiga ei juhtuks .
(19-04-2010, 07:11 AM)gtboy Kirjutas: [ -> ]mul on MB w123 automaatkastiga kas seda võib tõmmata nööriga nii et midagi käigukastiga ei juhtuks .
Gaz tsaikal peab kardaani alt lahti ühendama kui tõmmata tahetakse. Võta endal ka kardaan lahti on kindlam tunne.
Ja me v6rdleme tshaikat nüüd mersuga...

V6ib vedad küll. aga mitte liiga pikalt ja liiga kiiresti.

Ja vaata , et mingit käiku sisse ei aja , muidu veab mootori ka kaasa. Vähemalt katelt sai niimoodi käima veetud.

Et siis teoorias kui vedades v6tab surve üles ja hakkab mootorit vedama , siis on seal teoorias mingi pump , mis rakendub vedamisega , teoorias võib seda kiiremini j akaugemale ka vedada.

Muidu üks selline kaval nipp kuidas automaatkastiga autot käima t6mmata autol , mille kast muidu ei v6imalda vedada, on siis selline:

Stareri blokeering maha , samal ajal keegi t6mbab . Lased starteriga kastis surved üles ja siis proovid käiguga pidurdada. Tabad hetke ära , millal mootori ringi v6tab ja siis lased starteri lahti.

Kuidas selline asi asjale mõjub , seda ei tea. Nii et hädaolukorras omal vastutusel teeme niiimoodi(ntx diislil mingi õhk sees, vms)
Käigukang N asendis, max. kiirus 50km/h, kuni 50 km. järjest.
MB kohta kogemus puudub aga ameeriklast (OLDSMOBILE) olen ise vedanud ca 300 km trossi otsas 30-40km/h Rootsis sadamasse. Selleks kulus terve päev . Sõitis edaspidi omal jõul sama kastiga päris ilusti.
(19-04-2010, 10:21 PM)liisel Kirjutas: [ -> ]
(19-04-2010, 10:20 PM)martiini Kirjutas: [ -> ]Käigukang N asendis, max. kiirus 50km/h, kuni 50 km. järjest.

nii kiiresti ja nii pikka maad ma ei riskiksSmile enam mitte Badgrin
Kasutusjuhendis on nii kirjas.