Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Kesse ostis Vastseliinast SEC-i?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Ma niisama huvi pärast kysin Confusedmile:
Mis sellega plaanis on, kas terveks teha ka ikka, kuulsin, et Hr. Rolz olla asjaga seotud!
Btw... minu oma on see teine, mis koos ostetuga yhes teises teemas myygis oli!
Innu@huvitatud selle tuttava SECi saatusest, mille alt ma endale veljed sain!
Ma olen asjaga seotud jah. Terveks teha??? Ma ei leia,et käigukasti segastpanemine mingi eriline probleem oleks, milletõttu tuleks auto ostmata jätta......SEC saab tõsise hoolduse ja nipet-näpet asju momendil...Mõnede arvates käib see pedereerimise alla....tõlgendamise küsimus....
Ei ole kombeks teemat teha siia megapikka stiilis, et a la täna vahetasin küünla, jess, täna sõitsin 5km, krdi vägev on ikka jnejne....(:
Kes tahab, see näeb,kes ei taha, ei hõõru nina alla ka....

BTW: Autol uued veljed all, ja need 16" originaal BBS-id, mis seal all olid, tead ka nendest midagi? Kahel on serv veidi kõveras, kas seal on ainult servateema, või on veljed ise ka kõverad?Kui ainult servateema, siis müüks need soodsalt maha kellegile....
Tänx infi eest Rolz! Selles yhes hästi k6veras olen isiklikult syydi, uusaastaöö kannakad ja kohaliku tankla äärekivi... häbi mulle, häbi mulle kordumatud korrad! Minu teada ei tohiks muud viga neil olla, k6veruse suhtes, kapsel on yhel puudu! Olid nad ju mu vanad veljed. Mis sellel kastil siis viga on yldse, kas oled juba jaole saand? Ja näha ka tahaks seda autot millalgi, tegelt tahaks ise ka klubilaseks saada lähiajal! Ma ei tea, kui autodest m6tlen, siis m6tlen Mercedestest Confusedmile:
Muide, mul omal ka kast jamab, esimest vahetust, ehk siis teiselt kolmandale (läheb kohalt ikka teisega we?) vahetades venitab, laseb gaasi peale korraks ja alles siis vahetab ja alla vahetades ka teeb mingi vastiku kolksu, sydamest käib ka vahel mingi laks läbi, kui nii teeb Confusedmile: eriti on tunda kui foori taha seisma rahulikult jääda! Mingi tihend ka tilgub kastil, aga see ei saa viga olla.

Ok, minu oma, before and after...
http://marek.jarsi.ee/sec2.jpg
http://marek.jarsi.ee/sec1.jpg

NB. Kui v6imalik, siis pane PS-i mu sugulaseraasu, klubilase Egerti tel. nr. mul see koos telefoniga kaduma läind, muidugi, kui Sul see olemas on!?
Ok, siis veljed müüki....Teen pildid hiljem ja leiutan mingi hinna ka....
Minu SECi kastil III käigupaki sidurikettad kulunud....
Upin korra, ma siin muutsin mitu korda s6numit, selle tel, nr. asjus!!!
Kuna siin nendest velgedest jutuks läks siis lähevad müüki, mingid MS kummid on peal, mustrit jagub veel... Ise olen nedega 5 km sõitnud, teema algataja käest saab küsida täpsemalt.....
16" õiged BBS vajeld, mutritega äärtest... Värv on peal ja kui puhtaks pesta siis ilmselt näevad head välja ka..kahel on serv ära sõidetud, velgede sirguse/küveruse kohta saab tõtt teema algatajalt...Mulle tundub et ainult servateema on....Offset - 90 a SEC'il olid all, vastu rooliotsi ei käinud, silmale oli ainult liiga koopas, w124 ja võrridele ilmselt ideaalne....

Hinnaks 1500 kr...
Tulevane omanik saab kaasa ka orig BBS võtme centerclapside eemaldamsieks...
Ja polte ka hunnikus üle, kaks jooksu kindlasti, kui kellegi vaja, valuvelje poldid siis kõik....

Ja ühel veljel on centerclaps ka puudu....
Teise kõveruses on süüdi üks värdjalik Võru linna teatud tänavas asuv löökauk, mis ma arvan, mingit velge terveks ei jäta... naahui Confusedmile:
(Esimese kõveruse põhjuse tõin ära ülalpool :thumbdownSmile