Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Ei saa autosse sisse enam! Aidake.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Autoks w124 2,5d 1987 signaks mongoose. Läksin siis auto juurde et minna autosse paari asja võtma ja pult ei teinud uksi lahti, vaid signa hakkas piuksuma. Iga 3 seki tagant teeb piuksu. Autosse sisse ka ei saa sest süüteluku ja uksevõti erinevad. Ja kõigele lisaks asun ise SoomesRetard
(18-04-2010, 04:41 PM)boa999 Kirjutas: [ -> ]Autoks w124 2,5d 1987 signaks mongoose. Läksin siis auto juurde et minna autosse paari asja võtma ja pult ei teinud uksi lahti, vaid signa hakkas piuksuma. Iga 3 seki tagant teeb piuksu. Autosse sisse ka ei saa sest süüteluku ja uksevõti erinevad. Ja kõigele lisaks asun ise SoomesRetard

I variant löö taga kolmnurk aken sisse
II variant võta terav nuga lõika tihend kolmnurk aknal ümber ära ja ürita klaas tervelt kätte saada
III variant on otsi silikoon tuubi ots tugev traat ja ürita tõmmata esiuks tiba eemale et saaks traadi ükse lingi külge ... (olen saanud nii lahti aeg oli siis 15 mnti!!!)
Aga tegelikult meie emakeeles polegi sellist sõna nagu "variant" Rolleyes
mongoose jääb piuksuma siis kui aku liiga tühi, anna teise akuga voolu näiteks geneka + pealt ja - keresse kuskilt
või katsu kapott lahti saada ja täis laetud aku tühja asemele panna
Sellel peaks tagumised klaasid üldjuhul manuaalsed olema. Seda annab jõnkshaaval alla lükata. Igatahes olen mitmel seda suutnud teha.
(18-04-2010, 05:09 PM)Eric Kirjutas: [ -> ]I variant löö taga kolmnurk aken sisse
II variant võta terav nuga lõika tihend kolmnurk aknal ümber ära ja ürita klaas tervelt kätte saada

issand , kui lollid soovitused.

Olen kunagi klaase tooninud ja neid kolmurkasid kätte saada ja tagasi panna on kõige raskem.
Lihtsam on vahetada suuri küljeklaase.
Tuttav lõi kunagi audi 80 kolmnurga sisse.
Loll oli , ainuke liimitav küljeklaas ja paigaldamine tuli ka kinni plekkida.
Üldiselt kipub esiklaas kõige odavam olema ja ongi põhjust uus klaas ka ette panna Eusa_dance
(18-04-2010, 08:20 PM)Rolz Kirjutas: [ -> ]Üldiselt kipub esiklaas kõige odavam olema ja ongi põhjust uus klaas ka ette panna Eusa_dance

Korraliku ukseklaasi võib kasutatult saada odavamalt , kui näiteks lukuabi maksma läheks. http://www.youtube.com/watch?v=dZgEI4-tu2s