Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: El.antenni remont
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
mul w124 kupeel selline lugu selle antenniga. sisse läheb normaalselt, aga välja tulles ta nagu ei saaks aru, et enam rohkem väljapoole ta tulla ei saa. käib nagu üle mingi hammasrattas (tundub nii). ühesõnaga käivad sellised "klõpsud" kuskil 2-3 korda ja siis jääb vait. kas probleem sammuti selles hammaslatis?? iseenesest töötab, aga mõtlesin et küsin igaks juhuks, äkki on vaja midagi välja vahetada?
(08-06-2010, 09:20 PM)koz83 Kirjutas: [ -> ]mul ka probleem selle antenniga, olen seda õlitanud ja puhastanud, siis ta töötas mõnda aega, aga talvel hakkas jälle jonnima. keegi müüb ühte antenni ka auto24-s, aga ta ei vasta telefonile ja ei tea ka kas tal on sedaan või universaalile antenn. auto mul universaal w124
tahaks teada palju see antenn Silberis maksab

Antenni välimist osa pakub kaks firmat (antenni karbi peal on kirjas kumb teile sobib):

1) Hirschmann, hind 450 krooni,

2) Wisi, hind 591 krooni,

Uurisin ka seda värki millagi silberist siis vastati nii.
Aga hetkel tahaks saada neid pukse mis sinna antenni ja kerevahele lähevad, äkki kellelgi on pakkuda.
Lesven Suur Sõjamäel.
võtsin antenni maha ja kruttisin lahti, hammasratastel olid hambad korras ja hammaskee oli ka terve. teleskoop on kohati oksüdeerunud ja ei taha liikuda hästi. kas oskate nõu anda kuhu minna sellega või kes saaks aidata. auto24-s müügis olev antenn ( http://www.auto24.ee/products/detail_pro...?id=429248 ) on sedaankerega autole, ei tea kas see sobib universaalile ka?
terv ,mul ka sama asi et teleskooptoru katki !kes teab , kus saab odavalt tallinnas seda saada sedaankerele ???
ootan pakkumist ,
55940333
4-a kere antenn peaks olema(minu arvates), sama ehitusega mis kuuel.
Silberis oli 126-e originaal mäletamist mööda ca 1600.-.
See oli siis komplektne el. antenn, ei muud, kui pistik lahti-kinniIcon_cool
minu 95 aasta w124-jal näiteks w202 koodiga el-antenn. kas on ise pandud või originaalis seda ei tea.
Lehti: 1 2