Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w 203 kaitsmeplokk?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere oskate öelda kust võiksin leida sigaretti süütaja kaitsme ülesse. Kus asub ? mitme amprine kaitse võiks see olla?
autoks C200 cdi 2004a
(02-04-2010, 08:41 PM)Tafka007 Kirjutas: [ -> ]Tere oskate öelda kust võiksin leida sigaretti süütaja kaitsme ülesse. Kus asub ? mitme amprine kaitse võiks see olla?
autoks C200 cdi 2004a

Mingi kaitsmeplokk on pagassis külje peal polstris, vasakul vist oli
Mingi asi on ka kapoti all, juhipool kohe rooli ees... käib klambritega maha. Ma ainult pole uurinud mis see on, sest ma selline kapotiall askeldaja ise väga ei kipu olema.
Mul sama kaitse korduvalt läbi põlenud, kui olen sigaretisüütajasse rehvi pumpamiseks kompressori lülitanud (W203 C200cdi 2003.a. universaalkere) Kaitsmete jaoks on sellel autol kolm kohta: kapoti all vasakul rooli lähedal, pagassis vasakul tungraua kõrval ja siis veel salongis vasakul, kui teed juhiukse lahti, siis saad armatuurlaua külje plastmaskatte lahti võtta kui kruvikeeraja õiges kohas vahele vajutad. Ja selle armatuurlaua kaitsmeploki sees on hoidik ühe kokku volditud paberi kohta, kus on kõik auto elektriseadmed loetletud ja nende taga kaitsmete numbrid, mille vooluringil see seade asub ja mida peaks kontrollima.