Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w140 S420 91.a.Aknatõstuk,spidomeeter,ABS,soendusmootor.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Plaan siis soetada endale W140 S420 aga antud isendil ei tööta spidomeeter,püsikiiruse hoidja,economaiser,armatuuris põleb ABS tuli,salongis ei tööta soojenduse mootor ja juhipoolse esimese ukse klaas tõuseb ka ragisedes nagu midagu viskab üle kuskil.
Küsimus siis mida ma peaks hakkama vahetama ja mida tasuks osta kasutatud osadena.
Muidugi kellel midagi pakkuda on siis ootaks kohe hea meelega pakkumisi.
MB on võõras teema veel mulle aga soov on ennast pikaks ajaks temaga siduda.
Ette tänades,
Mario
Osta neid osi ei soovita - sest siis ei jää raha muu jaoks. Vaja põhjalikumat vea otsimist. Esimesed 4-5 paistavad ühe asja põhjustatud olema. Võta tehnilise alt "diagnostika" teema ja vali sealt pädev diagnostik. Seda kes pädev on, väga ei tea - mina tunnen ainult ühte neist.
Auto on Põltsamaal diagnostis ja seal avastati juhipoolse esimese ABS anduri viga.Mis maksab uus või tasub vaadata ka lammutustest?
Minu 4,2 -el omal ajal maksis silberis see juhe 7 kilo ringis.Sain siis ühest romulast 1500.-aga se suht defitsiit peaks ütlema.
PEAKS OLEMA ABS VÄRK HELISTA 51988830
(16-03-2010, 11:21 PM)Mario82 Kirjutas: [ -> ]Auto on Põltsamaal diagnostis ja seal avastati juhipoolse esimese ABS anduri viga.Mis maksab uus või tasub vaadata ka lammutustest?

Kas hr Nermanni juures? Smile
(16-03-2010, 11:32 PM)siimruz Kirjutas: [ -> ]Minu 4,2 -el omal ajal maksis silberis see juhe 7 kilo ringis.Sain siis ühest romulast 1500.-aga se suht defitsiit peaks ütlema.

s350 tagumine oli uus mingi 1500-2500eek, romulates polnud.
(16-03-2010, 11:35 PM)R129 Kirjutas: [ -> ]
(16-03-2010, 11:21 PM)Mario82 Kirjutas: [ -> ]Auto on Põltsamaal diagnostis ja seal avastati juhipoolse esimese ABS anduri viga.Mis maksab uus või tasub vaadata ka lammutustest?

Kas hr Nermanni juures? Smile

Jah just seal ta on.Nod
Tere

Ära hakka uut andurit kohe ostma, mul oli sama jama, kuid juhe oli ära mädanenud, vahetasime kogu juhtme välja(lõikasime anduri lahti ja tinutasime uue juhtme otse klemmidele, liimisime klaasiliimiga kinni, et niiskust ei saaks) ja asi toimib juba üle 6kuu kindlasti. Esinduses uus andur kuskil 7000kr.
Nerman vahetas esimesed pidurikettaid ja talle meenus et ketta lahti löömisel oli andur saba andnud.
(17-03-2010, 10:52 AM)Mario82 Kirjutas: [ -> ]Nerman vahetas esimesed pidurikettaid ja talle meenus et ketta lahti löömisel oli andur saba andnud.

mul vahetati ka ühes töökojas rattalaager ja andur nii puruks läkski...aga anduri pidin ikka ise ostma, töökoda oma süüd ei tunnistand
Sillu mul oma "KÄPP" ei ma temalt kül midagi ei nõua.Sest kui ta neid pidureid tegi siis polnud veel auto minu oma kah.
Siin siis minu soetatud MB KEHTETU müügikuulutus. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?..._missing=1