Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Stiilipäevik / Reddog
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Klõpsisin mina just TV pulti ja ennäe imet, meie Reddog saates "Stiilipäevik" Icon_biggrin

Tubli poiss, et julgesid selle sammu ette võtta! Nägin saate täitsa lõppu ja ei tundnud sind äragi, kuni su naist ja last nägin.
ThumbsupThumbsupThumbsup

[Pilt: applause.gif]
Tänan...... Aga samas tõesti oli seda ka vajaNod ...... ja nagu näha siis väike detail saatest näitab ka tagasihoidlikult MB Club olemasolu...Eusa_whistle Kuigi jah...... Kes oskab vaadata see ka märkab.....Unibrow
Kas seda saadet näeb netist ka kuskilt? Ja kuidas sa raatsisid oma pikkadest juustest loobuda??? Icon_biggrin Noh mitte küll päris loobuda, kuid siiski.
Ma usun et ex sa leiad homme selle ntx delfi.naistekas.ee lehelt stiilipäeviku nurgast......Eusa_whistle
Mis kurat, eile kohtusime aga mul oli nii kiire, et ma ei saanud midagi aru. Kas Vaido aeti kiilaks või mis?
Ei ta päris kiilakas pole, kuid muutus hoomatav Icon_biggrin
Kellel antud saade nägemata jäi siis kordus on homme ehk siis laupäeval kell 10:30 kanalilt TV3 . Boa, see oligi uus Vaido keda üleeile nägid Tongue
Klubi logoga kohvitass oli laual.
Saadet saab vaadata ka netist: www.tv3.ee > tv3 online > stiilipäevik
Vaatasin saadet netist. Tubli Vaido, väga lahe soeng ja värk. Eriti kõva on see, et julgesid ennast lasta Fokinil katsuda, mina nii kõva mees ei ole Badgrin. Aga ilma irooniata - päris lahe !
Boamadu Kirjutas:Eriti kõva on see, et julgesid ennast lasta Fokinil katsuda, mina nii kõva mees ei ole Badgrin.

Irw! Kohe näha, et õige Laagri mees! Icon_lolUnibrowIcon_lol
Mina ka kindlasti nii kõva mees pole Badgrin
Noh , Vaido ka ju Laagri mees. Aga näe veel kõvem kui meie...
Sa jätsid mu lausest lugemata vist sõna ÕIGE Badgrin

Ok, ok, joke.
Kannatasin pool tundi Fokinit ära ja vaatasin kordust. Norm, tasuta hilpe ja stuffi ka kauba peale. Peaks ka minema sinna saatesse, kuid juustega on mul nagu on ja Zenjat kardan Icon_biggrin