Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W-124 Pirn
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Ei viitsi välja minna ja vaaadata mis sokkel on ja pole veel 5a jooksul vaja olnud vahetada pirini ,et ikka ju 124  H4?  Icon_smile
Rando 1 Kirjutas:Ei viitsi välja minna ja vaaadata mis sokkel on ja pole veel 5a jooksul vaja olnud vahetada pirini ,et ikka ju 124  H4?  Icon_smile

mul vähemalt küll H4 Big Grin
Kaug/päevasõidu tuli H4 ja udukatel H1.Icon_lol
Pirn kasvab puu otsas.
Autol vahetad lampe. hõõglemp on ikka õigem. Big Grin

Ja see ka veel et kummi saab Maximast. Rehve saab mujalt.
Saite pointile pihta küll.

Sorry, aga nii on.
puki Kirjutas:Pirn kasvab puu otsas.
Autol vahetad lampe. hõõglemp on ikka õigem. Big Grin

Ja see ka veel et kummi saab Maximast. Rehve saab mujalt.
Saite pointile pihta küll.

Sorry, aga nii on.
puuotsas kasvab pirnikujuline puuviliIcon_smile aga saime pujengile pihta küllIcon_smile
Aga kas keegi on sellised hõõglampe kasutanud ,millel karbil kiri ,et ei tohi kasutada euroopa liidus?
Sai sõidetud autoga ,millel need ees ja väga hea valgus oli,need põlevad ka päris valgelt ja petab ära esialgu ja tunduvad nagu xenonid(ei pimesta ka teisi nagu isearetatud xenon)
Mõtlesin ,et keeraks ette ka sellised endale
Ma parem siis küsin, et kust sa leidsid sellised?
Kuna mul ühel tuttaval on kaa sellised hõõglambid, mis on head valged ja eredad, võrreldavad xenonitega( 4300K). Mugav ja hea oli sõita ning proovisin konkreetselt ka vastusõitmis effekti, mis oli kaa väga meeldiv.
Kuid minu mäletamist mööda olid temal täitsa sellise sertifikaadiga, mis lubab neid kasutada ka EU-s.
Ostke Osram Night Breaker pirnid ja kõik seaduslik ning valge pilt ees.
Renkju Kirjutas:Ma parem siis küsin, et kust sa leidsid sellised?
Kuna mul ühel tuttaval on kaa sellised hõõglambid, mis on head valged ja eredad, võrreldavad xenonitega( 4300K). Mugav ja hea oli sõita ning proovisin konkreetselt ka vastusõitmis effekti, mis oli kaa väga meeldiv.
Kuid minu mäletamist mööda olid temal täitsa sellise sertifikaadiga, mis lubab neid kasutada ka EU-s.
Leidsin sõbra auto küljest ja ütlesin,et tahan  ka selliseid Icon_smile ja nii tuleb vist mul ka need külge kruvida nüüd