Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: 124 salongis 1 pool külm
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Selline probleem, et salongis jääb üks pool külmaks.
klapp ei avane. proovisin puhastada, vahepeal töötab ja siis jälle ei tööta. klapi lööb lahti siis kui pöörded 3000kanti jõuavad.
mähised olid mu teada ühesuguse takistusega. seal need koonused mingid bimetallid vms. kas need siis ei toimi enam vms?

kas seal annab midagi aretada või peaksid uued klapid otsima?
Tundub, et veepump ei jõua lüüa.Eusa_whistle

KAs elektriline ringluspump on? KAs see käib? Eluneb see must kopsik parema lanseka peal. Ilma selleta tühikäigul ei taha sooja anda hästi.

Klapid on tavalised elektromagnetid, reguleerimine PWM. Ehk kui töötab, siis pööretest ei sõltu. Kui ei tööta, siis on lihtsalt kinni jäänud. Või lahti (ilma vooluta peab olema täielikult avatud.
elektriline ringluspump on jep ja töötas küll viimati. kas see võib olla lihtsalt ära väsind?
kas seda testida annaks kuidagi?

muidugi võiksin ringluspumba klemmid ära puhastada korralikult ja siis proovida.

muidu klappideni jõudsin nii, et katsusin torusid ja seal, kus peale klappe asi kaheks hargnes, oli üks toru soe ja teine külm
nii nüüd sai kõik klemmid ära puhastatud, ringluspump töötab.

kui ühe selle klapi peale koputada siis lükkab klapi lahti, olen neid mitu korda puhastanud juba aga ikka sama jant :S

kas neid klappe kuskilt saada on mingi mõistliku hinna eest?
(19-04-2010, 07:34 PM)rroosna Kirjutas: [ -> ]nii nüüd sai kõik klemmid ära puhastatud, ringluspump töötab.

kui ühe selle klapi peale koputada siis lükkab klapi lahti, olen neid mitu korda puhastanud juba aga ikka sama jant :S

kas neid klappe kuskilt saada on mingi mõistliku hinna eest?

On.
Siinsamas foorumis on turuseksioon. Sealt leiad.
Uued ma kardan , et maksavad ajuvaba raha.
Uus klapp kahe poolega on 4k, ühe poolega 2k, pump 4k. Silberis originaalid.
(19-04-2010, 09:26 PM)marek Kirjutas: [ -> ]Uus klapp kahe poolega on 4k, ühe poolega 2k, pump 4k. Silberis originaalid.

Vaat selle raha eest mina istuks külmas parem. M6nda asja ei saa uut osta.
Saab , aga siis peaks auto ka 20a uuem olema.

Samassarnase välimusega süsteem on näiteks bmw 34 , ühe klapiga e28. Kas ma panen puusse kui ma pakun , et see mingi boschi toodang?
(19-04-2010, 10:05 PM)killer666 Kirjutas: [ -> ]
(19-04-2010, 09:26 PM)marek Kirjutas: [ -> ]Uus klapp kahe poolega on 4k, ühe poolega 2k, pump 4k. Silberis originaalid.

Vaat selle raha eest mina istuks külmas parem. M6nda asja ei saa uut osta.
Saab , aga siis peaks auto ka 20a uuem olema.

Samassarnase välimusega süsteem on näiteks bmw 34 , ühe klapiga e28. Kas ma panen puusse kui ma pakun , et see mingi boschi toodang?

bosch vist ikka jap Big Grin
(19-04-2010, 10:34 PM)rroosna Kirjutas: [ -> ]bosch vist ikka jap Big Grin

Boschi kataloomas seda pole igatahes.
Sain kasutatud klapid ja vahetasin ära. Kõik toimib Smile
Ühel bemmil sai neid ''koputatud'' ja hakkasid tööle ja töötavad siiamaani.