Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Roolide sobivus
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas vanematel MB mudelitel on kõigil samasuguse nuudiga roolid?

Ma nimelt müün MB 190'le sobivat rooli, mis mudelitele see veel sobib, peale läheb?
Kas W124'le sobiks?


Tänud juba ette. Icon_smile
wtf Kirjutas:Kas vanematel MB mudelitel on kõigil samasuguse nuudiga roolid?

Ma nimelt müün MB 190'le sobivat rooli, mis mudelitele see veel sobib, peale läheb?
Kas W124'le sobiks?


Tänud juba ette. Icon_smile

124 le sobib, vanematele ei.
Oled kindel?

Nelja rool igatahes kolme nuuti istus... Kuna lüliteid küljes polnud, siis ei oska sügavuse või signaali toimivuse kohta miskit kosta...

V@hh Kirjutas:124 le sobib, vanematele ei.
Igastahes `78 a 123 peale ei istunud nuudid, samm oli teine.
Kui mõnele lähebki tuleb arvestada sellega et kellade nägemiseks tuleb pead alla kummardada või ülerooli vahtida, rooli ratas jääb täpselt kellade ja silmade vahele, sama kamm on kui neljale pandud väiksed puuroolid, seetõttu ongi ikka õigem iga asja kasutada seal kuhu ta ette nähtud on.
Selge, ma kaen oma varuosalao rooli istuvuse üle. Igatahes mulle ei jäänud küll muljet, et nuut vale oleks olnud - rool istus tihkelt.

Mis puudutab läbimõõdu muutmisest tingitud nägemisprobleeme, siis siin olen nõus - väike ja edev sportrool katab kenasti mõõdikud kinni.
kas 95 aasta c rool 97 aasta 210 peale istub? (ma nimelt nahatamise ajaks tahaks ajutiselt peale panna).