Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Pukside vahetamine
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Siuke küsimus siis, kui hull töö on Mercedes-Benz w124 silla tala pukside(4) vahetamine. Ma mõtlen kui kodus seda ise teha. Kas asi on nii hull nagu rääkitakse, et pidavad tervepäev minema?. Vabandan imeliku küsimuse pärast.
Ei ole, kui kummi ja metalli omavahelise piakaajalise kooselu tulemusena sündinud ollusega ümberkäimine on tuttav.

On suur töö, kui pole kõiki vajalikke riistu ja tahtmist mudas möllata.
Esimeste pukside vahetus on õigete tööriistadega maksimum tund, kuid enamasti saab ka poole tunniga hakkama. Kuid tagumiste pukside vahetuseks on vaja tagasild alla lasta tervenisti ning tööaeg on kõvasti pikem, samas tagumised puksid ei lähe ka läbi ning nende vahetus on suht mõttetu.
Lasin oma 124 vahetada tagasillas kõikide varraste puksid ja ka need 4 silla puksi. Tööaeg alla 3 tunni. Ise tehes kanalist läheks vist 3 päeva.
Mu endal muidu kõik tagasilla puksid vahetadud aga need 4 puksi ma pole julgenud kuna tunduski mulle õigesti et pean tagumise silla korraks lahti laskma ja ei hakkanud sellega tegelema. Ühe sõnaga soovitate siis kuhugi autoremondi töökohta viia?