Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W210 2,9/95kW reduktorite ülekanded
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas keegi teab või oskab viidata andmetele missuguseid erinevaid tagasilla reduktoreid on nendele masinatele paigaldatud. Eriti huvitaks diisli 2,9/95 kW erinevad variandid. Teema on püstitunud seoses minu arvates liiga aeglase ülekandega. Tavalisel linnasõidul vahetab kuni neljanda käiguni, maantekiirusel viienda käigu ja lukus turbiiniga on pöörded u 2200. Minu meelest võiks olla tükk maad väiksemad.

Kuidas tuvastada romulasse otsima minnes reduktori ülekannet, kas on ka mingi markeering või peab hakkama pöördeid lugema/arvutama?


Ühtlasi oodatud ka näpunäited reduktori vahetamiseks- ehk osutub nii keeruliseks, et matan sihukesed mõtted eos. Ning kuidas saab spidomeetri peale vahetust õigeid numbreid näitama?
Noh 2200rpm maanteel 100-ga lastes on täiesti normaalne minu arvates. Sellel autol muidu spido näitab õigeid numbreid igaljuhul, olenemata ülekandest, kuna signaal tuleb abs-i anduritelt ja neid see ülekanne ei kõiguta.
´Ma kunagi vahetasin 124 ülekandeid, pöörded sain alla, aga küttekulu jäi samaks.
Praegusel 3.2 CDI 100km/h on kriips ala 2000 nii, et 2,9mootoril 2200 on normaalne.
Manuaal - 3,07.
Manuaal koodiga 218 : Prantsusmaa variant - 2,87.
Automaat - 2,87.