Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w210 võti probleem
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
kas keegi teab kus saaks w210 võti teha uus. vana on kadunud.olen helistanud Mercedes-Benz keskusse hindoli 3800eek ))))))))) kas keegi oskab aidata?
energie55 Kirjutas:kas keegi teab kus saaks w210 võti teha uus. vana on kadunud.olen helistanud Mercedes-Benz keskusse hindoli 3800eek )))))))))  kas keegi oskab aidata?
Lukuabi teeb ka mingi 100kr odavamalt umbes, ainult et lisaks kõik muud riskid mida Silberis ei ole.
mul on laser v6ti
wdb240 äkki oskab aidata???
energie55 Kirjutas:mul on laser v6ti

Sorry OT pärast
Sa tegid mu päeva heaks. Naersin praegu 5 minutit ja meenus ka SkyPlusi hommikuprogramm, kus räägiti vist Kylie Minogue lasersilmast.

Aga teemasse, siis jah, ikka silberauto. Panevad kenasti kadunud võtmed ka kinni.
virgo Kirjutas:
energie55 Kirjutas:mul on laser v6ti
Sorry OT pärast
Sa tegid mu päeva heaks. Naersin praegu 5 minutit ja meenus ka SkyPlusi hommikuprogramm, kus räägiti vist Kylie Minogue lasersilmast.
Huvitav kas kapotil on "lasersihik" ka? Icon_lol
energie55 Kirjutas:kas keegi teab kus saaks w210 võti teha uus. vana on kadunud.olen helistanud Mercedes-Benz keskusse hindoli 3800eek )))))))))  kas keegi oskab aidata?

Maksab 3100.-

Auto Key Service
Madara 31
5087905