Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Smartkey käivitamine
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas kõigil kelle autol on smarkey käivitavad mootorit kuni käivitumiseni ilma, et peaks võtit starteri asendis hoidma?
Nimelt minu auto seda ei tee. Kas on põhjust muret tunda?

99a E320CDI W210
Mina ei pea ise hoidma võtit.
Noh manuaalid vist ka seda ei tee. Aga vaevalt see ka automaatkastiga auto puhul lisavarustus oli, isegi minu omal on ju impulsskäivitus olemas, ehkki muid lisasid nagu üldse pole.
Aga sul Laur pole ju smartkeyd või ma eksin?
Üks plastmass tükk käib süütelukku, ilma hambulise metallita. Mis see siis on?
Laur Kirjutas:Üks plastmass tükk käib süütelukku, ilma hambulise metallita. Mis see siis on?

Oota krt kas seesama 320 CDI millega käisid? Ma vist ajan ise midagi sassi kuid oleks nagu metallvõti olnud Smile
Mul automaat ja täitsa käivitub nii et hoidma ei pea, Neutraali peal käivitades aga peab hoidma.
Sama 320 jah. Neid vist tavalise võtmega pole ka kunagi tehtud.
Diagnost mingeid sellekohaseid erroreid ei näidanud, ju siis peab nii olema.
Minu käest on läbi käind ikka väga paljud smartkey'ga mb'd. Ainukesed milledel pole seda automaatset starterit on olnud kepikastiga mudelid.
Minu E 320 CDi 2000a.algus ostes toimis nii et ei pidand võtit hoidma kuni käivitub.aga siis kui EPC kiri ette tuli kadus selline asi...diagnosti pole saand veel.on kellegil kogemusi selle suhtes.loomulikult tuleb diagnosti minna aga kui siin selline teema siis mainisin ära.