Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w124 soojendusmootor
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tere

probleem selles siis, et aken läks kylmaga uduseks ja keerasin soojenduse kahe pealt nelja peale et rohkem puhuks, aga jäi vait hoopis ja veits tuli aknale puhuvate avade juurest suitsu kergelt, keerasin kinni täitsa lyliti. mõne aja pärast proovisin uuesti , suitsu enam ei tulnud aga ei puhu enam, ventikas ei tööta, aga kui keerata esimesele astmele näiteks siis käega katsudes kui sõidad siis tuleb sooja õhku. kas läks ainult ventikas läbi, põles mõni juhe läbi äkki või mis juhtuda võis, on kellegil aimu. ahjaa mõni päev varem oli sama värk, aint siis hakkas 10 minuti pärast uuesti tööle vent. nyyd enam mitte Icon_sad
Vendi mootor sai otsa lihtsaltEusa_whistle
heh, joppas seekord.

vaatasin veel kõik kaitsmed yle korra ja ei andnud yhendust või miskit, nyyd töötab jälle.
kusjuures ma olekski sulle kaitsmeviga vastusena pakkunud, kuna minu w123 läinud reedel oli täpselt samade sümptomitega. Ainus erinevus oli see, et tuulutusavadest ei tulnud suitsu, vaid ventilaator lihtsalt enam ei töötanud (pärast seda, kui olin nupu keeranud kolmanda astme peale, mida ma tavaliselt ei tee). Oma suureks üllatuseks avastasin, et kaitsemplokis oli 16A asemel 8A! Mul on millegipärast tunne, et ma leian sellest autost veel nii mõndagi. Eelmise omaniku tegemata töö on nüüd minu õlul ja rahakotiraudadel, kahjuks.