Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Gaasi andes sureb välja
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kallid targad mehed, kuulan teie hääd nõu,

Autoks c200 2,0 1995 bensiin, manuaal, jama hakkas eile õhtul, käima läks ilusti, tühikäigul pöörded kõikusid 500 ja 1000 vahel, gaasi andes tõmbas korraks kõri kinni ja siis viskas korraks pöörded üles, pikemat maad sõites gaas ei puterdanud ja kõik toimis hästi, linna vahel aga oli päris tülikas foori tagant minema saada.
Täna hommikul ei olnud mingit probleemi, sõitis ilusti, õhtul aga seevastu lõppes meie koostöö, käima läks ilusti, aga nagu gaasi vajutasin suri välja.

Miks ta nii teeb?

Tänan!
ma pakux hingamis aparaati, olen seda paar korda vahetand ja jutt tundub seda moodi küll
Ka minu c240 97 aasta masin, v6 mootoriga tegi sama pulli, hommikul külmalt käima pannes hoidis pöördeid kõrgemal antuke aega, mingi aja jooksul pöörded läksid normi ja siis kui korraks pedaali vajutada, poos kinni, viskas pöörded üles, siis langesid ajuvabalt madalale jälle ja siis tulid tagasi normaalsete pöörete juurde. Tegu oli siis õhukululugejaga.
Kardan, et see ongi just see isend , millel puudub õhulugeja. PMS aju sees sureb ära MAP andur.
Nujah, bensumasinal on neid võimalusi mitu.

Mis diagnostika näitab? Mina marsiks sihukese murega Lesvenisse...
v6sa Kirjutas:Nujah, bensumasinal on neid võimalusi mitu.

Mis diagnostika näitab? Mina marsiks sihukese murega Lesvenisse...

See plaan mul just oligi, tänud Icon_smile