Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Mercedes GP Petronas F1 Team
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Tervist, pole kursis üldse kui palju siin foorumis F1 fänne-vaatajaid on aga ehk on teema siiski paslik, tegu ju siiski mootorispordi tippsarjaga, kus Mercedesel oma särav ajalugu ette näidata.

Nimelt täna tõmmati Stuttgartis siis kate 2010 aasta Mercedese sõjamaalingult millest suurem pilt siin: http://joesaward.files.wordpress.com/201...25_003.jpg.

[Pilt: Mercedes-GP-Pr-amp-65533-sentation-2010-...301985.jpg]

Miks ma ei öelnud, et tõmmati kate Mercedese 2010 aasta võistlusautolt, siis põhjus on selles, et tegelikult on tegu eelmisel aastal laineid löönud ja kõigi ootusi ületanud Brawn GP 001 autoga, mis lihtsalt värviti Mercedese värvidesse. Auto ise, mille nimeks saab W01 esitletakse siis veebruari alguses kui algavad testisõidud. Olgu kahe eraldi esitluse mõte siis suurem PR kajastus või mis iganes aga selline ta siis umbes välja igatahes nägema hakkab. Paremaid pilte hetkel eriti pole veel leidnud kuna esitluse ajal oli auto millegipärast suhteliselt ülevalgustatud ja paistis üldsegi täitsa valgena kuid eks neid aegamööda ikka tilgub juurde.

Silberpfeiled on tagasi!
Olen eluaeg olnud Schumacheri fänn ja mis eriti lahe - nüüd võistleb MB-ga.
Sama siin, Ferrari ja Schumacher alati olnud need kellele pöialt hoidnud.

[Pilt: smlj.jpg]
Siin siis Schumi võistluskiiver.
Pole kunagi Summi fänn olnud.(Hakkas vastu tema ülbus kärjääri alguses)
Aga ,eks vaatan ,kummas suunas minu suhtumine temasse muutuma hakkab.
Plussi poole muidugi vaevalt,pigem miinuse poole,kui ta tase langenud on.
Lõokesega sama meelt, ei meeldi mulle üldse see mees Icon_evil

Nüüd ei oskagi seisukohta võtta (tuleb vist istekoht võtta)........
Team nagu selline, et võiks ja peaks pöialt hoidma, kuid sõitja....Eusa_shhh
Karl Kirjutas:Lõokesega sama meelt, ei meeldi mulle üldse see mees Icon_evil

Nüüd ei oskagi seisukohta võtta (tuleb vist istekoht võtta)........
Team nagu selline, et võiks ja peaks pöialt hoidma, kuid sõitja....Eusa_shhh

On ju olemas ka Rosberg - noor, kiire ja loodetavasti teeb ülbikul elu kibedaks.

Muidu nõus - Schumm hakkas vastu oma ebasportlike võtetega karjääri alguses.
Tsitaat:Q. In Brazil 2006, you said you were sorry for all the errors you made over the years. Is this return an way to show that you can win in the right way?

MS: Yeah, I'm sure 91 wins and seven titles you only win them in the bad way, absolutely, you are right.

Q. It was the manner in which you won them, not what you won.

MS: Yes, I know, I did mean I won all this in the manner that you were trying to ask questions. Let's be sensible and think the reality and look forward to what we all might face, and learn and enjoy together. That's what I'm looking for.

Selline oli siis see ülemise "uudise" põhjus sõna-sõnalt.
Ma ei oska sellest Rosbergist ka suurt midagi arvata.....
Kiirust on nagu näidanud, kuid midagi on nagu puudu. Eks tikutakse ikka isaga teda võrdlema jne.

Soomlane kes ei oska soome keelt Icon_biggrin
Paksate Schuumit ilma põhjuseta! Ikkagi 7 kordne maaimameister!!! Respect..........mina hoian endiselt talle pöialt...olen alati hoidnud!  Nüüd vähemalt õiges tiimis Smile))))))
Arvestades et ta ei ole kaua ka võistelnud on siiani kuue erineva raja rekord tema käes!!! Lisaks igasugu muud rekordid!!!!!
Aga mulle meeldib hullult auto tähis - W01 - nagu kõikide wagenite wagen.
Ei tea mis summaga nad Schummi rooli meelitasid.
Lugege Schumi raamatut, hakkate ka lugu pidama. Minule pole ta ka meeldinud kuid peale raamatu lugemist arvan teisiti. Kas meeldib või ei meeldi aga lugupidamist tuleb talle küll üles näidata.
taanneell Kirjutas:Ei tea mis summaga nad Schummi rooli meelitasid.

Mercedese meeskond maksab talle vist 7 miljonit eurot hooaja eest, loomulikult on tal veel oma enda isiklikud sponsorlepingud millede eest laekub talle teadmata suuruses raha. Millegipärast arvan, et raha oli nüüd küll viimane asi millepärast ta sõitma läks.

EDIT: Esimesed pildid uuest autost.


[Pilt: Mercedes-GP-2010.jpg]
http://twitpic.com/10twrt
http://twitpic.com/10twam
http://twitpic.com/10twgj
Hetkel pole Mercedes-Benz mehed testimisel mingit aega välja sõitnud, shakedown on tehtud kõigest. Nagu paljud teised, siis on ka Mercedesel see aasta V-shape nina, idee võetud kõigil eelmise aasta Red Bulli pealt. Ju siis on aerodünaamiliselt hea.
[Pilt: z1265019172.jpg]
Sulo Kirjutas:Paksate Schuumit ilma põhjuseta! Ikkagi 7 kordne maaimameister!!! Respect..........mina hoian endiselt talle pöialt...olen alati hoidnud!  Nüüd vähemalt õiges tiimis Smile))))))
Arvestades et ta ei ole kaua ka võistelnud on siiani kuue erineva raja rekord tema käes!!! Lisaks igasugu muud rekordid!!!!!

Täiesti nõus - ideaalne kombinatsioon. Peaasi, et vastu peaks ning tiitel jälle ära tuleksSmileUnibrow

Kas see summa mitte Inglise naeltes ei olnud??

Tänasega ehk siis 1.02 sai testimise keeld läbi. Eks nüüd ole näha - palju sisu ja autot on.

Leidsin ka huvitava artikli - isiklikult arvan, et sellel pole tõepõhja all, sest Brawn läks samuti ju Ferrarist ning omas sarnaselt Schumiga know-how´d Ferrari tehnopoole kohta.
http://sport.postimees.ee/?id=218902
Natuke OT: esimene venelane ehk Vitali Petrov sai ka uueks hooajaks lepingu.

http://sport.delfi.ee/news/auto/f1/renau...d=28870657
Jep, nii ta on - hulga nutsu ning koht olemas. Meenutab aastate tagust Pedro Dinizi, kes vist papa rahade toel ikka mõnigi hea hooaeg F1-s tiirutas.

kiikasin just F1- kodukat. Valencia test alanud. mercedes täies koosseisus väljas. eks õhtu ole näha - mis tulemused tulivadSmile
Noh testide tulemused ei näita ausaltöeldes eriti väga midagi, keegi ei tea mida keegi parajasti testib ja millise kütusekogusega.

Hetkel on kiireim Massa, talle järgneb Mclareni testisõitja Paffet ning Nico Rosberg on Mercedesega teinud 15 ringi, seejuures parim aeg on Massa omast miski 5 sekundit maas.
[Pilt: 57252.jpg]

Põhjapanevaid järeldusi autode kiirustest ei ole võimalik kahjuks ennem Bahreini kvalifikatsiooni teha.

EDIT:
Praeguseks on Rosberg jõudnud juba peaaegu Massa temposse, parim aeg jääb kuskil poole sekundi kaugusele. Vähem kui tunni jooksul võtab auto üle Schumacher ja sellega oma tagasituleku F1-te!!
Lehti: 1 2