Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W116 restaureerimisprojekt
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Sellise tõsidusega asja on lausa lust vaadata. Huvitav mis aastakäigu ja mis valikuga W221 selle eelarve eest saaks Icon_cool

Soovitan lõpuni välja jälgida
http://forum.w116.org/interiors-and-exte...ation-6-9/
Mind häiris alguse piltidel sellise seadeldise puudumine:

[Pilt: IMG_2889_800pix.jpg]
Päris karm rull on läinud ja läheb veel siia alla. Ei kujuta ette mis suurusjärgus summa läheb kui kõik jupid tutikad osta. 1mill, või 2? Päris ägeSmile
Smile vennal on vist väike näpukas sisse tulnud oma autosid ülesse lugedes Wink
Eelviimane masin on päris eakas. Aga muidu karm projekt.

1962 220 SEb
1979 450 SEL
1979 6.9
1972 280 SE 3.5
1798 450 SEL (Parts)
1978 6.9 (Parts)

Ja veel. Tüüp kirjutab, et "projekt on mulle ja mu naisele hobiks" krt, eestimaal veel selliseid naisi pole näinud Badgrin
Mis alati põdema paneb sellise projekti puhul. Matad mõned aastad tööd ja mitu kotitäit raha sellisesse projekti ja siis mingi töll vahtralehega bemariga põrutab su auto sodiks ja kindlustus otsib kuuluse lehest kõige odavama vana S klassi mis leida suudab ja kannab su arvele paartuhat krooni ja kogu lugu.
Aga kui selline tehasest praegusel ajal tellida,siis mitut kohvrit vaja on?
Laur Kirjutas:Mis alati põdema paneb sellise projekti puhul. Matad mõned aastad tööd ja mitu kotitäit raha sellisesse projekti ja siis mingi töll vahtralehega bemariga põrutab su auto sodiks ja kindlustus otsib kuuluse lehest kõige odavama vana S klassi mis leida suudab ja kannab su arvele paartuhat krooni ja kogu lugu.

Just! Mul kogemus olemas. Kahju lasin hinnata 54 000.- peale ja if pakkus mulle 15k kogu auto eest, kuid peale mõningast kauplemist pakkus 25000.- Nii et kaubelge isegi kindlustusega! Tegu oli  w126-ga. Punasele 126 manööverdas sõber esirattaga vastu tagaust- Krt oleks maha löönd raisa kui oleks mõlki läinud aga õnneks ei jäänud märkigi.
Blue Chip Kirjutas:Ja veel. Tüüp kirjutab, et "projekt on mulle ja mu naisele hobiks" krt, eestimaal veel selliseid naisi pole näinud Badgrin

Noh kui olen jälle raha magama pannud ja mingi MB õuele vedanud, et tast midagi ehitama hakata on naise sõnad; "Oi see on ilus auto, millal sõita saab?" Icon_biggrin
marek Kirjutas:Mind häiris alguse piltidel sellise seadeldise puudumine...

Härrased, ärge laske ennast edaspidi häirida, kes tõsisema taastamisega tegeleda plaanivad...
Sellesama seadeldise renditingimustes kokku leppimiseks piisab vaid mulle meili saatmisest: hart@klassikarent.ee

Või tel. 5020986
Alates kevadest 2010 peaks see keregrill vaba olema.
Lõoke Kirjutas:Aga kui selline tehasest praegusel ajal tellida,siis mitut kohvrit vaja on?

Mõned aastad tagasi öeldi 126-e hinnaks ca 2 milli, see 116 peaks kallim olema.
Minu naine on küll suht õhinaga minu autode kallal tööd rüganud,pahtlit nühkinud ja ka polte keeranud.
Kui nüüd vaadata esimest ja viimast postitust ja vahepealne jutt ära jätta, saab huumori
Smile Väga hea