Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w124 uksed ei tule vahest puldist lahti
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Selline asi, et uksed ei tule vahest puldist lahti, tavaliselt juhtub see suure külma ajal. Juhiuksel on nagu lukuauk ka aga selle südamik käib tühjalt ringi. Vaakumpump ei tee häältgi, kuid kui vajutada puldil teist nuppu siis korraks oigab, kuid siiani on nii olnud et mingi aja pärast proovides on jällegi lahti teinud, igatahes jukerdab niimoodi. Kas on niiskus vaakumpumpa saanud või milles asi ei tea? Masinaks on w124 300d 1987 a Big Grin
mul oli ka siin suure kylma ajal 20 ja + et ei tulnud uksed lahti. pumbal vist ei ole kylmaga nii palju jõudu, mul on need nupud vist veidi kiivas ka , ja ei jõudnud lahti suruda, ainuke uks mis lahti tuli oli kõrvalistuja poolne tagumine. nyyd soojemate ilmadega pole probleemi. eks see nende vanade autode mure ole ilmselt. mul w124 89a.
Määrimata lihtsalt. Tuleb polstrid maha võtta ja vedela õliga õlitada lukud ja kõik nende hoovakeste- kangikeste juhtpuksid ja liigendid mis on ukse sees. Seda on üldiselt mõistlik soojal ajal teha.