Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Head piduriklotsid?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Tere

Tahaks oma MB-le korralikke klotse osta, kuid ei tea milliseid valida...

Kas keegi teab hinna ja kvaliteedi suhtes olevaid piduriklotse soovitada mis EI vilistaks pidurdamisel.

Oma arvamused erinevatest klotsidest oleks teretulnudSmirk
Vali ikka sellised, mis sobivad. Ja kui sul seal pidurdamisel midagi viliseb, siis ei ole seal kõik korras.
vilin ikka jah pigem kui kuskilt õli lekib ja see satub piduri tööpinnale(lekkiv sadula silinder). enda autol w201 on enne mind paigaldatud b-osa klotsid, mis minu käes kestnud üle 80 000km ja kestavad veel. julgen küll odavaid klotse soovitada, ega odavatel ketastel ka midagi viga pole(et tutikad kettad kaetud õliga ja teinekord need jäetakse korralikult puhastamata, siis tekib ka vilin) Icon_smile
Üldiselt kui mõnel remondimehel üle lased vaadata siis oletavasti ta oskab sulle muretseda nii klotsid, kettada silindrid jne jne. Ja tõenäoliselt peaks piisvalt päde tegelane ka sellest vilinast jagu saama.
Igaljuhul edu!!
soovitan ferodo toodangut.ei tahma ega vilista
Mõned ikka vilistavad hinna poolest ka. Enda autol hetkelgi see jama, suurte külmadega pole hullu, kuid soojade ilmadega on lausa häbi sõita. Ei paigaldanud ise ja õli ka ei leki sinna peale. Lootus et vaikseks jäävad!!! 10tuh. km on möödas juba, suverehvidega uued klotsid alla ja probleem laehendatud.
Ostsin RoadHouse'i omad, paaris originaal ketastega ei vilistanud kordagi
Ei tea mis kraami te kasutate, et teil viliseb. Mina remondin enda autot ise ja pole kordagi sellise probleemi ees olnud. Kuigi jah oli suvel mini kerge vile kogu aeg, aga see oli deformeerunud kaitsepleki süü. Pidureid hooldan iga 2 kuu tagant vähemalt. Siis kindel et kinni ei jää või midai muud.
Sai ostetud tagumised klotsid autoladu.ee st. Mingid Itaalia noname 110 eeku kmpl, 4tk. Nüüdseks aasta sõitnud ja visuaalselt pole küll erilist kulumist näha. Ei vilista kah.
Ferodoo komplekt samas üle 200 eegu.
Alati pole odav asi s***. Pole erilist mõtet kaubamärgi eest poole kallimat hinda maksta. Olen seal alati ostnud odavamad asjad ja kvaliteedi üle küll milleski kaevata pole.
Esimesed kah ostsin, vist juba paar aastat tagasi ja siiani täitsa normis.
Aga kui rahakotile vihane oled võib ju ka kallimad osta. ;D
Olen ühel 126-el vahetanud ära kolm korda klotsid, ikka vilistas üks ratas.
Peale piduriketta vahetust kadus ka vilin.
Hästi
Suppordid on korras, õli ei leki kuskilt. Pidurdab ühtlaselt ja mahub ülevaatuse normidesse. Uued klotsid ostsin kuid tagasi ja vilin hakkas pihta koos pakase saabumisega nädalaid tagasi. Järelikult on ikkagi mingid jamad klotsid, et ilmale niimoodi reageerivad, kui samas teistel autodel on pidurdamisel vaikus. Võin ju Ferodosid proovida ehk aitab...
Mis firma klotsid tehases MB tavaversiooni autodele (ma ei mõtle sportvariandid ja AMG) paigaldab?
Kunagi uurisin bemmile,siis sellele tootis orikat Pagid,kuid Mb-le ei tea.

ML-ile panin tagumised mingid 300.-eegused ja hommikuti hoovist tagurdades vilistavad,kuid soojenedes ei vilista.

NB!Pole ka mõllile tagumisi b-klotse rohkem leidnud,kui ühed(firma).
Sul selle ratta (mis vilistab) ketas roostes pole?
Mis krdi roostes ja õlised?? Roostesed kahisevad ja õlised ei pidurda!
Piduriklots kulutab pikapeale kettale süvise ja sellest võib ka vilistada.
Ketastel pole mingit roostet ega õli. Kettad on pm uued, mõni kuu olen sõitnud. Ja vilin tuleb paraleelselt mõlemalt poolt, mitte ainult ühelt rattalt.
Ketastel puuduvad süvised ja sooned, seega praegu julgen veel vilina klotside süüks ajada.
Tulev nädal plaanis uued klotsid asendada olemasolevatega, siis valgustan tulemusest.
Vilin tekib ka siis kui puudub või on liiga õhuke kiht materjali suporti ja klotsi metalli vahel. Tekib kahe metalli vahel vibratsioon ja sealt ka see heli. Katsetage järele ja vaadake kas klotsi metallil on haljast hõõrutud kohta. Kahjuks ei oska mingit materjali sinna vahele soovitada, mis oleks õhuke ja elastne, Ise kasutasin õhukest paraniiti.
Millalgi sai ostetud mingi tihke mögla sinna metallpindade vahele. Oli väikeses tuubis müügil kuskil fixuse kaupluses. Endal igatahes aitas.
eastpak Kirjutas:Mis firma klotsid tehases MB tavaversiooni autodele (ma ei mõtle sportvariandid ja AMG) paigaldab?

Kuulsin, et originaalina pannakse sinna Textari toodangut, ja samuti Boschi ja Juridi omad
Enda autodel on kallim originaal klots Ferodo Premier, odavama valmistajat pole viitsinud välja selgitada.
Kunagi sai proovitud erinevaid klotse ja Road..Stone, või House oli väga hea hinna/kvaliteedi suhtega.
Lehti: 1 2