Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: SAABi omanike protestisõit
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Jäin artiklit lugema selle kohta ja vaatasin osalejate arvu, vääga-vääga aukartust äratav arv on neid kokku minemas.
Nii, et kui kellelgi peaks ka Saab aianurgas seisma, siis vut-vutIcon_biggrin
Igaljuhul edu neile oma missioonis!

http://www.saabiklubi.ee/foorum/viewthre...?tid=13180
Saab on ju mitu aastat juba Opel olnud, milleks seda päästa? Samahästi võiks ju Oopli osta... Smile
minuarust saab on ju elukole auto.mida nad protestivad?
No kui on üle 100 inimese minemas, siis järelikult on üle 100 inimese kellele Saab meeldib. Meie arvamus mitte meeldimise või meeldimise kohta ei mängi erilist rolli.
Ilu on suht subjektiivne asi, aga raudse mõtte avaldamine millegi ilu kohta loob minu jaoks juba suht adekvaatse pildi arvaja teatud ... Smile
Mehed tolerantsi, rohkem tolerantsi.
R129 Kirjutas:No kui on üle 100 inimese minemas, siis järelikult on üle 100 inimese kellele Saab meeldib. Meie arvamus mitte meeldimise või meeldimise kohta ei mängi erilist rolli.
Ilu on suht subjektiivne asi, aga raudse mõtte avaldamine millegi ilu kohta loob minu jaoks juba suht adekvaatse pildi arvaja teatud ... Smile
Mehed tolerantsi, rohkem tolerantsi.

Võtsid sõnast suust...
Oma arvamus jäägu oma arvamuseks.
Tublid poisid, kena üritus, kasutegur muidugi omaette teema Icon_rolleyes
Rolz Kirjutas:Oma arvamus jäägu oma arvamuseks.
...et see foorumis välja öelda. Unibrow
mulle alati Saab meeldinud, isegi omanud...viimane 95 on vähe mööda ja 9-7x oleks ka pmst võinud olemata olla!
R129 Kirjutas:No kui on üle 100 inimese minemas, siis järelikult on üle 100 inimese kellele Saab meeldib. Meie arvamus mitte meeldimise või meeldimise kohta ei mängi erilist rolli.
Ilu on suht subjektiivne asi, aga raudse mõtte avaldamine millegi ilu kohta loob minu jaoks juba suht adekvaatse pildi arvaja teatud ... Smile
Mehed tolerantsi, rohkem tolerantsi.

nemad või mõned teised võibolla mõtlevad, et w140 on elukole auto aga ei peagi meeldima kõigile, tähtis on, et omajale meeldib. aga minuarust on ikka eriti need vanemad saabid ühed maailma koledaimad autod...
S300 Kirjutas:
R129 Kirjutas:No kui on üle 100 inimese minemas, siis järelikult on üle 100 inimese kellele Saab meeldib. Meie arvamus mitte meeldimise või meeldimise kohta ei mängi erilist rolli.
Ilu on suht subjektiivne asi, aga raudse mõtte avaldamine millegi ilu kohta loob minu jaoks juba suht adekvaatse pildi arvaja teatud ... Smile
Mehed tolerantsi, rohkem tolerantsi.

nemad või mõned teised võibolla mõtlevad, et w140 on elukole auto aga ei peagi meeldima kõigile, tähtis on, et omajale meeldib. aga minuarust on ikka eriti need vanemad saabid ühed maailma koledaimad autod...

)))))))))) oled sa täitse W140 pe**)))))))))))
No krt nii hulluks ei saa ju minna,et kui omad teatud automarki ja siis kohe kõik teised margid on pasad,koledad ja kõlbmatud.Minul näiteks vahet pole,mis marki keegi eelistab,ise olen omanud väga palju erinevaid marke ja ei kiida ega laide neid ühtegi.On muidugi ka marke mis mulle ei meeldi(igasugu riisikad,bmw),aga ma ei pasunda,et need oleksid jamad ja koledad autod.Ma ei lähe ka närvi kui keegi ütleb,et minu W124,Gaz-24,Gaz-52,W115 on koledad ja mõtetud autod,las ütlevad,kui see neile rahuldust pakub.
Mulle sugulane andis kunagi 20 aastat tagasi Talbot Horizon-i, muidu andis.
Poleks olnud vaja isegi muidu võtta seda. Vot see oli alles kole auto, eriti remontida teda (mingite liigenditega käimari hoovastik jne). Saab on selle kõrval ikka kullatükk.
eDiCk Kirjutas:
S300 Kirjutas:
R129 Kirjutas:No kui on üle 100 inimese minemas, siis järelikult on üle 100 inimese kellele Saab meeldib. Meie arvamus mitte meeldimise või meeldimise kohta ei mängi erilist rolli.
Ilu on suht subjektiivne asi, aga raudse mõtte avaldamine millegi ilu kohta loob minu jaoks juba suht adekvaatse pildi arvaja teatud ... Smile
Mehed tolerantsi, rohkem tolerantsi.

nemad või mõned teised võibolla mõtlevad, et w140 on elukole auto aga ei peagi meeldima kõigile, tähtis on, et omajale meeldib. aga minuarust on ikka eriti need vanemad saabid ühed maailma koledaimad autod...

)))))))))) oled sa täitse W140 pe**)))))))))))

jah, ise saan ka aru, et täiesti haige, normaalne see pole.
Istun hetkel Riia lennujamas ja just möödus päris arvestatav kogus Saab-e.