Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: 300ce istmed ei tööta ja käigukast jebib
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Manuaal kastil läheb tagurpidi käik kõrinaga sisse. Mis võiks viga olla? Kas käigukast kutu? Kui palju peaks manuaalkastis õli sees olema? Minu teada peaks seal ikka liitrites seda olema aga kui kasti maha võtsin tuli sealt ainult heal juhul pool liitrit. Arvatavasti vana omanik sõitis päris pikalt nii ringi :S
Ja istmed ei lukustu. Istme all olevad vaakumpumbad on terved. Kust see õhk sinna ültse tuleb? Vooliku pumba otsast ära võttes ja näpu ette pannes ei tunne küll, et vaakum tekiks.
[quote=Nookur
Ja istmed ei lukustu. Istme all olevad vaakumpumbad on terved. Kust see õhk sinna ültse tuleb? Vooliku pumba otsast ära võttes ja näpu ette pannes ei tunne küll, et vaakum tekiks.
[/quote]

Istmed lukustuvad ainult siis,kui uksed on kinni.
Ikka ei tööta.
Hakka sõitma, või pane tagurpidi käik sisse.
Pets Kirjutas:[quote=Nookur
Ja istmed ei lukustu. Istme all olevad vaakumpumbad on terved. Kust see õhk sinna ültse tuleb? Vooliku pumba otsast ära võttes ja näpu ette pannes ei tunne küll, et vaakum tekiks.

Istmed lukustuvad ainult siis,kui uksed on kinni.
[/quote]

Mis mõte nendel nuppudel siis on mis asuvad istme küljel?!?!? Ega ma uks kinni ei hakka ju kedagi tagant välja laskma Icon_lol või kuidas.
loe veits manuali enne, kui keegi su küsimusele pädevalt vastab ja sa teda maha hakkad tegema.
kui mootor töötab, siis on istmed lukus, kui tahad töötava mootoriga välja kedagi lasta, pead nuppu vajutama. Kui jätad auto seisma ja tahad kedagi välja lasta, tõstab ta lihtsalt istme üles. nii lihtne ongi.
argonaut Kirjutas:kui mootor töötab, siis on istmed lukus, kui tahad töötava mootoriga välja kedagi lasta, pead nuppu vajutama. Kui jätad auto seisma ja tahad kedagi välja lasta, tõstab ta lihtsalt istme üles. nii lihtne ongi.

Nii saan ma nüüd õigesti aru, et kui panen mootori tööle ja tõmban ukse kinni siis iste peaks lukustuma?!?! Kui teen ukse lahti ja mootor käib siis vajutan seda nuppu ja iste tuleb lukust lahti ja ei lukustu ennem kui panen uuesti ukse kinni?!
Kunagi kui omale ce ostsin mõtelesin ka et mul istmed on mõlemad katki aga võta näpustBig Grin
ei lukustu enne, kui istme alla lased. kui tahad uuesti kedagi välja lasta, teed sama uuesti.
Istmed lukustuvad, kui mootor töötab ja uksed on kinni. Kui uks avada, siis istmed vabanevad, ka töötava mootoriga. Nupp on selle jaoks, et saaks, seljatuge üles lükata kui uksed on kinni. Ehk praktikas läheb seda nuppu üli harva vaja.