Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: MB 190e w201 1987a, 2.0l, 87kw - maisalup
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mark:  Mercedes-Benz 190e
Väljalaskeaasta: 1987(2 kuud vanem kui mina=)  )
Läbisõit: 360 000 km (kas reaalne läbisõit ei tea)
Võimsus: 87 KW
Mootori valem: 2.0 r4
Pikkus:
Täismass:
Lisavarustus: roolivõimendi, kesklukustus, kesklukustus, katuseluuk (elektriline),esimesed udutuled, tulede korrektor, peatoed esiistmetel, elektriline antenn, 1x peeglid päikesesirmides, kõlarid, tagaklaasi soojendus.

Veel: Autol siis ühtegi kolinat veermikus pole


Esialgsed vead: Mootor külmalt ei käi aga viga parandamisel

Kerel paar rooste kohta, ukse liistude all

Plaanid: Natuke keretöid kui soojemaks läheb, stereovahetus, ja taguklaas, toonimine, aga eks aeg näitab
[Pilt: mersu1.jpg.html]
[Pilt: mersu2.jpg.html]
Et siis edaspidi pöördun oma küsimustega siia teemase, ning ei risusta uute teemadega=)
Loodetavasti saab tüv nüüd tehtud ja saab hullataIcon_twisted
vahetatud siis- küünlajuhtmed, jagaja kaan, küünlad, pensu- ja õlifilter peale läheb neljas aju, loodan, et see terve, uus õli mootoris, uued talverehvid, ostsin terve iluvõre, uksepolstri ja armatuuri plastiku ning sai tellitud saksamaalt uus salongi soendusmootor.
Ennem mind on vahetatud- piduri klotsid, kettad ja tagumised amordid ning summuti viimane pütt.
Täna lähen üritan saada ka veel uue universaalse katalüsaatori, mille mingid ahvid vahelt välja on lõiganud
ostes maksis auto 6000
mina kulutanud umbkaudu ka 6000
lõpptulemusena loodan hulga muretuid kilomeetreid
Mis värvi, pildid ka tulekul? Kui tartus, võin aidata nende kohapealt.

Kuidas sul el.antenn toimib ja kinnitatud, täitsa huvitab see asi- oma silmaga näha kinnituse lahendust või pilti =)
see seal taga tiiva peal, aga plaan varsti vist minema visata kui kinni ei saa.
krat terve tiik selle pärast mu pagasnikusIcon_evil
algul oli hämming, et kust vesi sisse saiDoubt
aga üritantimmida pildid ka.
auto muidu praegu valgas vanemate pool aga varsti järvamaal
krat ei saa pihta pildi lisamisele. muidu kui pildid huvitavad mine vaata orkutis on 2 pilti- kasutaja: priit maisalu
arvuti pole mu parim sõberEusa_whistle
Muide, ma tean su muret, ma ei suutnud ise ka ära fikseerida ... lootsin, et allweather silicon ja leiutis aitab, aga kui pagass täis, siis kraam, mis läheb vastu, murrab ikka microprao sisse ja mul sama jama, uisuväli vasemas koopas. Ise kui saan heade ilmadega siin proovida, tahaks ta ära paigutada ikka
[Pilt: Main#AlbumZoom?uid=7562097616399929232&p...4976261350]
ega tahaks ka säilitada küllaltki palju originaali välimuses ja selliseid retro sõite sellega teha, aga praegu rasked ajadDoubt
[Pilt: mersu1.jpg]
[Pilt: mersu2.jpg]
näeb pilte kergemini nüüd.
täiesti tavaline mainstream kutsa, originaalis ongi sellised kõige stiilsemad, mida sest uunikumist ikka tuunidaIcon_razz
el. antenni kohapealt ise loobusin ning panin suvalise varda asemele - võtab hästi ja välja tõmbamata on levi normaalne. oled vaatanud ka, kui tumedat tooni sellele panna tahad? ise ei suuda oma halli suhtes ära otsustada mis paremini istub - toonita on kena kah.
muretuid kilomeetreid igal juhul.
teema lukku. auto emeksi poole teel
Pane ikka ennem laksust pilte kaIcon_exclaim