Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W202 kõrgemaks?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Otsinguga samalaadset teemat ei leidnud.

Kas on võimalik W202 sedaani tõsta pukside vms. abil?
On keegi teinud? Kas keegi oleks valmis tegema seda?

Kuidas mõjub auto jäikusele ja stabiilsusele teel?

Palju ei tahaks kergitada, aga hetkel on auto päris madal - veermik on korras ja suuremat velge ei taha.

On kellelgi selle kohta know-how'd?
Ei ole kindel aga kas nende vedrupatjade (ei tea õiget nimetust) abil ei saa tõsta? Olen vaatand, et varuosade poes on neid saada 3-4 erinevat kõrgust (vist oli 8mm-23mm).
padjad on üks asi millega saab üles tõsta
aga kui vedrud ja amordid on vanad ja kulunud siis see padi ei anna mitte midagi
Mul on w202 esprit ja tol on originaalis madalamad vedrud. Kuna need olid liiga ära väsinud, siis panin uued originaalvedrud ja vedrupadjad, et oleks kõrgem. Olen näinud ka tõstetud "classic" mudelit, mis tundub ebanormaalselt kõrge. Sportvedrud (madalamad) on vist jäigemad ja kui neid tõsta, peaks jääma veitsa jäigem kui tavalise vedru puhul ma oletan.
Sai siis ise ka katsetatud ja mina panin 15mm paksusega transportöör lindi (sisuliselt hästi tugev kumm kus riie sees veel) esivedru kanduri ja orig padja vahele. Lõikasin ka 12mm ja 20mm padajd aga neid ei ole viitsinud proovida kuna 15mm sai väga hea. Vedrudeks on mul sportline -20mm kuid nüüd vähe raskem mootor ees+talv kah ja nii sai otsus tehtud.